Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Ankieta: Najlepsza początkowa cutscenka GTA
GTA III
GTA Vice City
GTA San Andreas
GTA Liberty City Stories
GTA Vice City Stories
GTA IV
GTA IV: The Lost and Damned
GTA IV: The Ballad of Gay Tony
GTA Chinatown Wars
GTA V
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza początkowa cutscenka GTA
02-03-2017, 08:39 PM,
Post: #1
Najlepsza początkowa cutscenka GTA
Wybierzcie najlepszą początkowa cutscenke GTA, pomijam GTA I, GTA London, GTA II, GTA Advanced, ponieważ te gry nie miały takiego wstępu, albo ograniczały się do opisania sterowania.

GTA III:

GTA Vice City:

GTA San Andreas:

GTA Liberty City Stories:

GTA Vice City Stories:

GTA IV:

GTA IV: The Lost and Damned:

GTA IV: The Ballad of Gay Tony:

GTA Chinatown Wars:

GTA V:


[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-03-2017, 10:07 PM,
Post: #2
RE: Najlepsza początkowa cutscenka GTA
Jeśli traktować Grand Theft Auto: San Andreas. The Introduction jako początkową cutscenkę, bo w sumie bym polemizował czy faktycznie nią jest - w końcu dostajemy ją na płycie ze śnieżką dźwiękową, a nie na starcie gry, to zdecydowanie mój głos wędruje właśnie w tym kierunku. Szkoda, że R* odszedł od tego pomysłu przy kolejnych produkcjach. Super okazją były np. 10-lecia, by nieco rozwinąć niektóre wątki przez właśnie takie filmy krótkometrażowe zbudowane na silniku gry. Byłby to świetny ukłon w stronę graczy, no ale trudno.


Nie mniej każda część GTA miała dobry, mocny początek. Ciężko wybrać jedną. Może ta z czwórki wprowadziła coś nowego.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-04-2017, 01:43 PM,
Post: #3
RE: Najlepsza początkowa cutscenka GTA
(02-03-2017, 10:07 PM)Piterus napisał(a):  Jeśli traktować Grand Theft Auto: San Andreas. The Introduction jako początkową cutscenkę, bo w sumie bym polemizował czy faktycznie nią jest - w końcu dostajemy ją na płycie ze śnieżką dźwiękową, a nie na starcie gry, to zdecydowanie mój głos wędruje właśnie w tym kierunku. Szkoda, że R* odszedł od tego pomysłu przy kolejnych produkcjach. Super okazją były np. 10-lecia, by nieco rozwinąć niektóre wątki przez właśnie takie filmy krótkometrażowe zbudowane na silniku gry. Byłby to świetny ukłon w stronę graczy, no ale trudno.


Nie mniej każda część GTA miała dobry, mocny początek. Ciężko wybrać jedną. Może ta z czwórki wprowadziła coś nowego.

To samo dotyczy prologu GTA V. Jednak postanowiłem uznać, żeby również to brać pod uwagę, bo dopiero po tym można swobodnie grać ;)

Dla mnie mega ciężki wybór, dlatego jeszcze się zastanawiam.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości