Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Ankieta: Najlepszy sklep odzieżowy?
Binco
Sub Urban
Pro Laps
ZIP
Victim
Didier Sachs
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza sieć sklepów odzieżowych na terenie San Andreas
02-26-2017, 03:14 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-26-2017, 09:46 PM przez Cement.)
Post: #1
Najlepsza sieć sklepów odzieżowych na terenie San Andreas
Siemka!

Coś ostatnio cichutko tu na forum, nie sądzicie? Zawsze warto próbować podnosić poziom aktywności, taki właśnie jest cel tej ankiety. Temat może trochę z dupy, chociaż kto wie? lubicie oryginalność? :P

Zmierzając już bardziej ku samej ankiecie, w San Andreas wypatrzeć można wiele sklepów z odzieżą, od tanich przedsiębiorstw handlujących odzieżą używaną, przez sklepy z firmowymi, sportowymi shortami, aż po nieliczne galerie oferujące najwyższej klasy garnitury, kosztujące kosmiczne pieniądze dla których pierw należy zastawić dom. Do wyboru, do koloru. Warto czasem poświęcić te 5 minut, by kupić sobie okulary z zielonymi szkłami, pasującymi do koloru naszej Savanny.

Oto więc rodzi się moje pytanie, w którym ze sklepów najbardziej lubicie wydawać $? W którym macie kartę stałego klienta & zniżkę 20%? Wolicie nosić ciuchy z jednego sklepu czy mieszacie firmowe spodnie ze zwyczajną białą koszulką? Zapraszam do wspólnej dyskusji. :)

[Obrazek: a28xb5O.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-26-2017, 03:35 PM,
Post: #2
RE: Najlepsza sieć sklepów odzieżowych na terenie San Andreas
Zawsze chodziłem do ProLaps, teraz jak robiłem SA na 100% to ubrałem się w ZIP'ie.

Jednak głosuje na ProLaps ;) (tak, w wynikach pokazuje że ZIP, ale głos został usunięty i dodany do ProLaps, ale troszkę się zbugowało).

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-26-2017, 08:40 PM,
Post: #3
RE: Najlepsza sieć sklepów odzieżowych na terenie San Andreas
Binco, fajne dresy z paskiem, biała koszulka, koszulka eris i zielona bluza z kapturem

Sub Urban, fajne bermudy i bluzy z kapturem

ProLaps, zajebiste białe tenisówki z niebieskimi podeszwami, w których spędziłem większość życia, stroje koszykarza, czapka z daszkiem zielona i chyba najlepsze okulary przeciwsłoneczne

Zip, czarna i niebieska bluza z kapturem oraz beżowe i czarne spodnie, szkoda że nie ma czerwonej bluzy z kapturem

Victim, skórzane spodnie, lepsza wersja czarnych spodni z Zip, strój motocyklisty, hawajska koszula, pomarańczowa bluza z kapturem oraz bezrękawnik Loc Down.

Didier Sachs, najważniejszy element, łańcuch z krzyżem, który nosi większość gangsterów w LS, oraz opcjonalnie srebrny crowex (bardziej pasuje do łańcucha)

To tyle co sądzę o sklepach z odzieżą w SA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości