Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na moderatora by VerC.
03-12-2017, 06:32 PM,
Post: #5
RE: Podanie na moderatora by VerC.
Myślałem, że ktoś jeszcze coś jednak napisze, ale dobra, ok.

Zasadniczo podtrzymuję to co przytoczył tam wyżej ermaccer. Moim zdaniem w zespole adminów każdy powinien spełniać jakieś zadanie, być na jakiejś płaszczyźnie efektywny. Po to w sumie te levele tu są, by ktoś kto ma coś do zaoferowania mógł się wykazać dla dobra naszej społeczności. Myślę, że tak zwany LU-DM Team, to i tak nie tylko ludzie z adminem, ale ogólnie, także inni, związani z nami gracze.

Wydajesz się być spoko gościem, trochę ostatnio miałem okazję z Tobą rozmawiać, a i np. tu też wszystko wygląda git czy w napisanym podaniu. Pytanie tylko, jak wspomniałem wcześniej, na ile będziesz mógł efektywnie "przekierować" swoje granie na głównie tą społeczność, bo obaj wiemy, że na co dzień widać Cię raczej gdzie indziej.

Cóż, moim zdaniem warto dać Ci szansę. Dostajesz rangę moderatora wstępnie do końca marca, może dłużej i zobaczymy co się przez ten czas wydarzy. Jeśli wyjdzie i współpraca będzie się fajnie układać to spoko, a jeśli nie to mam nadzieję, że i tak zostaniesz z nami, a samo doświadczenie będzie w jakimś stopniu procentować w przyszłości.

Powodzenia.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Podanie na moderatora by VerC. - VerC_Etti - 03-11-2017, 06:49 PM
RE: Podanie na moderatora by VerC. - Piterus - 03-12-2017, 06:32 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości