Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drobna zmiana i krótki news.
03-15-2017, 08:26 PM,
Post: #1
Drobna zmiana i krótki news.
Chciałbym poinformować, że właśnie przed chwilą skończyłem przenosić starą stronę LU-DM na nowy adres - http://ludm.cba.pl/archiwum/news.php. Strona używa starszej wersji PHP, co eliminuje problem z brakiem polskich znaków oraz wysyp tysięcy errorów na forum i shoutboxie. Na dodatek poprawiłem całą bazę danych, więc wszystkie obrazki, linki na stronie powinny działać prawidłowo.

Skoro już piszę "news", chciałbym poinformować że cały czas trwają prace nad nową wersją LCS-DM. Ostatnio udało mi się skonwertować pozostałe skiny Toniego (jest cały komplet 17 skinów). Dodałem również kilka innych postaci, których aktualnie nie ma. Więcej informacji na temat LCS-DM wkrótce, chociaż wszystkie aktualności piszę tutaj.

Niebawem też zapowiem "mega event" z okazji 3 lat społeczności LU-DM (odbędzie się na dwóch serwerach, jednego dnia na jednym, drugiego dnia na drugim).

Miłego wieczoru.

//rww

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-15-2017, 08:56 PM,
Post: #2
RE: Drobna zmiana i krótki news.
Nie mogę się doczekać update do LCS. Dobra robota z tymi skinami. Chętnie poprzeglądam starą stronę, ostatnio miałem się o nią nawet zapytać :D. Tak trzymaj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości