Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I po evencie na LCS.
04-01-2017, 10:14 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2017, 09:52 AM przez VerC_Etti.)
Post: #1
Star  I po evencie na LCS.
Witam z tej strony VerC. Dzisiaj, czyli 1 kwietnia 2017 roku, w sobotę o godz 20:00 odbył się event na LCS. Organizatorem byłem ja. Spotkanie zaczęło się nieco później po ustalonej godzinie. Czekaliśmy, aż więcej osób się pokaże. Dokładnie zaczęliśmy o 20:10.
Na początku zjawili się: Piterus, Kunio, Polloxo, Xenon, Seed1212, Vandi, Bujzal oraz ja (VerC_Etti). Potem doszło kilka osób takich jak: EnioxD,kennedyarz oraz Fawoniusz.
  Na początku poszliśmy na arenę /spaz. Trochę śmiechu było z tej broni, bo ciężko było niej nabić jakieś dobre spree. Nieźle radził sobie Xenon oraz Vandi. Trzeba przyznać, że spaz to za bardzo OP broń. Spory ma zasięg :).  
  Po jakiś 10 minutach przenieśliśmy się na kolejną arenkę: /m60. Osobiście ciężko mi się z nią grało. Przyznacie, że nie często się jej używa. Polataliśmy trochę po parku, do tego Seed1212 zaczął nagrywać, więc naszła fala pozdrowień na Youtube :).
  Po dwóch konkurencjach zręcznościowych, zaczęło się szukanie walizki. Walizkę szukaliśmy na Bedford Point. Ukryłem walizkę w teksturze jednego banera Curve, lecz spryciarz Vandi po kilku minutach zdołał ją znaleźć. Myślałem, że stworzyłem jako tako wyzwanie dla szukających. No cóż tutaj więcej powiedzieć - gratulacje :D
  Następnie pograliśmy troszkę na arenach /us (gdzie na pierwszej wygrał Vandi), oraz na arenie /sumo (gdzie raz wygrałem ja, raz Vandi). Przyznam, że ciężki wylosowaliśmy tor na sumo, nawet nie wiem jakim cudem sam z niego nie wypadłem.
  Ostatnią konkurencją był wyścig speederami dookoła wyspy Portland. Start zaczynał się koło plaży Salvatore'a. Płynęliśmy 2 kółka. Niestety EnioxD wpadł w tekturę, a Pit stracił połączenie. Wyścig wygrał Vandi, a zaraz po nim byli kolejno: Seed1212 i Bujzal. Postanowiłem wybrać pojedynek na wodzie, dla urozmaicenia. Ileż można ciągle ścigać się na asfalcie.
  Na koniec spotkania ustawiliśmy się na tyłach willi Salvatore'a i zrobiliśmy końcowe zdjęcie. Wybaczcie mi ,ale w pośpiechu nie wyłączyłem radaru z mapy. Mimo trudności z ustawieniem ludu, udało się zrobić ss.
  Chciałbym podziękować wam za zjawienie się na spotkaniu. Ciężko mi było, ponieważ nie mam jako tako doświadczenia do takich spotkań. Mam nadzieję, że dobrze, się bawiliście. Jeżeli kogoś zapomniałem wspomnieć z nicku, to wybaczcie, ale  w trakcie eventu ktoś wychodził i dołączał i nie zapamiętałem wszystkich nicków. Poniżej łapcie kilka zdjęć ze spotkania.
Pozdrawiam
VerC

http://imgur.com/a/89XuE - albumik z eventu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-01-2017, 10:42 PM,
Post: #2
RE: I po evencie na LCS.
Gratki za event, gratki za news. Oba naprawdę na poziomie, a przecież to Twój debiut. Klasycznie wyszły oba i dobrze, oby tak dalej.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-02-2017, 12:02 PM,
Post: #3
RE: I po evencie na LCS.
Miałem być ale ognisko na podwórku i te sprawy, późno wróciłem i było już dawno po. Trzeba korzystać z ładnej pogody :>

Ale widzę że się fajnie bawiliście więc spoko, najważniejsze ;)

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-02-2017, 01:52 PM,
Post: #4
RE: I po evencie na LCS.
Event jak najbardziej udany. Pierwszy raz, a wyszło prze zajefajnie :D Jeszcze pomysł z wyścigiem na wodzie. Hmm, świetnie :D Były emocje :D Łapcie filmik!


Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-02-2017, 02:22 PM,
Post: #5
RE: I po evencie na LCS.
Bomba z tym filmikiem :D SS to jednak nie to samo co film .
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości