Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nietypowy ban
04-09-2017, 03:56 PM,
Post: #1
Nietypowy ban
Nick: SunnyMoon
Admin od którego otrzymaliśmy bana: Xenon
Powód bana: fake
Wyjaśnienie/usprawiedliwienie: Nie wiem o co chodzi. Nie wiem, kim jest ta osoba i nie znam jej. Proszę o unbana.
Data: 08.04.2017.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-09-2017, 07:07 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2017, 07:24 PM przez Piterus.)
Post: #2
RE: Nietypowy ban
Witam. Niemożliwe jest to, że po pierwszym dniu gry grałeś jak osoba, która ma za sobą ładne parę miesięcy lub lat gry, do tego skoro nie znasz Xenona, to po co mówisz mu prosto w twarz żeby się odwalił. Myślę że się znamy dobrze, a nawet za dobrze. Przedstaw nam jakieś konkretne dowody co do twojej osoby, a ja jak narazie jestem za tym, aby ban został.

PS. Jeżeli są jakieś błędy w mojej wypowiedzi to sorry, ale piszę z telefonu i jestem w towarzystwie. (jakieś poprawiłem /Pit)

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-09-2017, 08:18 PM,
Post: #3
RE: Nietypowy ban
Okej, banujmy wszystkich jak leci. Niech ta społeczność stanie się społecznością samych adminów/ownerów/vipów, bo reszta graczy to same fejki i zacznijmy od zbanowania mnie, oraz wszystkich innych graczy. Zamiast mieć takie podejście jak [PS] zróbmy coś by ta społeczność była lepsza i bardziej szanowana, a nie by bany były rozdawane jak cukierki dzieciom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-09-2017, 08:29 PM,
Post: #4
RE: Nietypowy ban
Fejk w sumie nie jest powodem, a ban na innych kontach, ta osoba ma u nas ponad 3 bany pod różnymi nickami [ klik, klik i klik ].

[Obrazek: sign.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-09-2017, 08:40 PM,
Post: #5
RE: Nietypowy ban
(04-09-2017, 08:18 PM)Ferex napisał(a):  Okej, banujmy wszystkich jak leci. Niech ta społeczność stanie się społecznością samych adminów/ownerów/vipów, bo reszta graczy to same fejki i zacznijmy od zbanowania mnie, oraz wszystkich innych graczy. Zamiast mieć takie podejście jak [PS] zróbmy coś by ta społeczność była lepsza i bardziej szanowana, a nie by bany były rozdawane jak cukierki dzieciom.

Wydaje mi się, że nie jesteś do końca świadom obecnej sytuacji, więc pozwól, że przedstawię Ci ja od strony administracji.
Spójrz na dział Bany i prześwietl ile tam wgl jest tematów i ile z nich zostało unbanowanych. Podpowiem Ci - tematów tam jest mało, a unbanowanych proporcjonalnie dużo. Jeśli ktoś ma bana u nas na serwerach to, wierz mi lub nie, na niego zasługuje. Są to osoby albo cheatujące albo na tyle toksyczne, że ich nieobecność przysługuje się społeczości. Jeśli byśmy nie pilnowali porządku to byłaby tu samowolka, a to nie miałoby żadnego większego sensu. Powiem Ci więcej - zbanowanych graczy ogółem jest u nas naprawdę mało. Bardzo krzywdzące jest pisanie slów sugerujących jakbyśmy banowali każdego kto wbije z głupimi powodami, za twarz czy numer buta, bo tak najzwyczajniej nie jest. Nie gramy od wczoraj, mamy pewne doświadczenie i sądzę, że nasze decyzje są w tej kwestii w porządku.

Co do SunnyMoon - jesteśmy praktycznie przekonani, że jest to jedna z osób, która wielokrotnie napsuła krwi niejednemu tu obecnemu. Jak wspomniałem wyżej, wiemy co robimy, jedyne czego oczekujemy to trochę zaufania. To chyba nie jest jakoś szczególnie dużo, czyż nie?

Nikt z nas nie chce źle, a wszystko co robimy ma przynieść korzyść zarówno dla serwerów jak i całej tutejszej społeczności.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-10-2017, 08:35 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2017, 09:18 PM przez Genesis.)
Post: #6
RE: Nietypowy ban
1.Nie jestem tu od tego, by wam udowodnić, że nie jestem wielbłądem. To wy macie mi udowodnić, że nim jestem.

//Genesis; Jeśli wydaje Ci się, że na forum jest jakakolwiek demokracja, to masz rację. Tak Ci się wydaje. Administratorzy robią to, co administratorzy uważają za słuszne, a nie to, co ktoś uważa.

2.Skoro ten admin nie ma dowodów i bezpodstawnie banuje i oskarża, to w ten sposób rani moje uczucia. Czuję się dodatkowo pokrzywdzony. Jeśli Xenon banuje z automatu, to nie umie wykonywać swoich obowiązków. Dlatego powinien zrezygnować z powierzonej mu funkcji.
3.Powtarzam, iż nie jestem tą osobą, o której się pisze. Liczę na UB.
4.Dziękuję za poświęcenie kilku minut swojego życia na przeczytanie tego tekstu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-10-2017, 09:45 PM,
Post: #7
RE: Nietypowy ban
Cytat:1.Nie jestem tu od tego, by wam udowodnić, że nie jestem wielbłądem. To wy macie mi udowodnić, że nim jestem.

o0

Cytat:2.Skoro ten admin nie ma dowodów i bezpodstawnie banuje i oskarża, to w ten sposób rani moje uczucia. Czuję się dodatkowo pokrzywdzony. Jeśli Xenon banuje z automatu, to nie umie wykonywać swoich obowiązków. Dlatego powinien zrezygnować z powierzonej mu funkcji.

Twoje adresy IP nie bez powodu pokrywają się aż w sumie z czterema zbanowanymi kontami (Te co podał Xenon, czyli Folian + konto Kewun2 co w sumie też dobrze nie świadczy). Można byłoby dociekać dalej, ale ufam tym danym oraz zarówno samemu Xenonowi jak i Walucie, który także posiada tu przecież level i był w chwili zajścia. Konto z którego piszesz te podanie również opiera się na "anonimowym mailu", jak sądzę nie bez powodu, także nic nie przemawia za Twoją niewinnością. Z resztą, bądźmy szczerzy, obaj wiemy, że ta farsa nie ma sensu, normalnie bym nawet nie odpisywał, ale w sumie czemu nie. Wgl, tak już abstrahując, przypomina mi się gość, który gdzieś dawno w VCMP po zbanowaniu pozmieniał wszystko i twierdził, że nie można go zbanować, bo teoretycznie jest innym użytkownikiem, tymczasem to tak mój drogi nie działa.

Podanie odrzucone, a sam użytkownik zostaje zbanowany również na forum. Do zobaczenia, bo i tak wiemy, że wrócisz.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-10-2017, 09:49 PM,
Post: #8
RE: Nietypowy ban
Skoro podanie odrzucone, pozwolę sobie zamknąć temat :P

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-11-2017, 10:24 AM,
Post: #9
RE: Nietypowy ban
Tak gwoli ścisłości, informacyjnie jeszcze - dziś w nocy mieliśmy tu atak spamera, czyli tego samego gościa, który parę godzin wcześniej zarzekał się tu w temacie, że jest niewinny i nie wie o co nam chodzi.

Więc wyjaśnione.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości