Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka slów do społeczności LU-DM
04-14-2017, 03:24 PM,
Post: #1
Kilka slów do społeczności LU-DM
Cześć.

Dziś podjeliśmy trudną decyzję (głównie ja, nie ma co ukrywać) o zniesieniu Kunia z pozycji głównego administratora serwera do rangi VIPa. Jest to spowodowane głównie tym, że od jakiegoś czasu nie spełnia on swojej roli na tyle na ile by mógł, możliwe też, że na tyle, na ile by sam chciał. Decyzja była o tyle trudna, że Kunio w składzie administratorskim był praktycznie od początku i nie licząc mnie i Rww ma tu, w tej społeczności, największy staż, stąd jest liczącym się graczem, ale myślę, że na ten moment tak trzeba. Za cały jego wysiłek i wkład chcemy mu z tego miejsca serdecznie podziękować, bo zrobiłeś dla nas naprawdę dużo.

W tym miejscu chciałbym zaznaczyć, że wszelkie zmiany w levelach nie są w tej społeczności żadnym pożegnaniem, a jedynie (mam nadzieję) najzwyczajniejszą zmianą roli i nie chciałbym by ktoś po utracie levela czuł się jakoś smutny. Dla nas też często są to trudne decyzje, bo wielu z Was najzwycajniej lubimy i nie jest to nic osobistego. LU-DM Team to nie jest tylko lista administratorów na serwerze czy na forum, przynajmniej w moim mniemaniu. Jest to przede wszystkim zgrana ekipa, mająca jakiś tam ze sobą kontakt, powiązania tu w świecie szerokorozumianego GTA multi, ale także, a może i przede wszystkim, w wielu kwestiach niezwiązanych z tym tematem. Gracze grają razem czy piszą ze sobą nie tylko w przy okazji VCMP czy LU i to jest właśnie fajne. Cieszę się, że udało się nam coś takiego wytworzyć. Z niektórymi znamy się tu po kilka ładnych lat i z tego miejsca pragnę zapewnić, że każdy zawsze będzie tu dobrze przyjęty i niech zawsze czuje się częścią tej społeczności niezależnie od pełnionej wcześniej czy obecnie funkcji. Grajcie, kontaktujcie się ze sobą, bo myślę, że to jest najważniejsze. Niech nasze relacje czy przynależność nie zależą od levelu, ale od faktycznej potrzeby przynależności do tej ekipy czy szerokorozumianego ogólnego kontaktu.

W tym miejscu chciałbym zaznaczyć równie to co powtarzałem już wielokrotnie. Każdy były członek zespołu administracyjnego, VIP czy ktokolwiek zawsze może uzyskać tu wyższą rangę czy tam poprzednie stanowisko ponownie, jeśli będzie się to mogło przysłużyć jakoś ogołowi. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi. Jeśli macie jakieś pomysły, chcecie coś robić, zorganizować, cokolwiek, walcie śmiało. Nie mam problemu z żadnym powrotem, ale niech ma on faktycznie sens.

Na koniec chciałbym życzyć każdemu wszystkiego najlepszego na zbliżające się święta. Spędzcie dobrze ten czas, bo za pewne każdy tego potrzebuje. Dużo dobrego na te dni jak i każdy kolejny od całej ekipy LU-DM Team.

Pozdrawiam

ja

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-14-2017, 05:10 PM,
Post: #2
RE: Kilka slów do społeczności LU-DM
Chciałbym również życzyć Tobie Pit oraz całej społeczności LU-DM Wesołych Świąt. Decyzje są ciężkie do podjęcia, są jednak czasem nieuchronne. Mam nadzieję Kunio, że z nami zostaniesz. Byłeś bardzo dobrym administratorem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-14-2017, 06:58 PM,
Post: #3
RE: Kilka slów do społeczności LU-DM
@up był bardzo dobrym administratorem i teraz będzie chyba bardzo dobrym V.I.P'em :D
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-14-2017, 07:09 PM,
Post: #4
RE: Kilka slów do społeczności LU-DM
Wesołych świąt!

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-14-2017, 07:38 PM,
Post: #5
RE: Kilka slów do społeczności LU-DM
Wesołego jajka!
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości