Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A ten Pit to kto wgl?
04-24-2017, 10:18 PM,
Post: #16
RE: A ten Pit to kto wgl?
Jaki był Twój pierwszy telefon?

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 10:23 PM,
Post: #17
RE: A ten Pit to kto wgl?
Sony Ericsson Z530i, taki z klapką, fajny sprzęt, później C510 ze świetnym jak na tamte czasy aparatem, też od SE, następnie Elm, chyba najlepszy niedotykowy telefon jakiego używałem, Xperia mini (nie mylić z X10 mini!) i teraz Samsung A3-6. Mam/miałem jeszcze kilka innych, ale tak prostą linią to te były główne. Wszystkie inne chwilowe, zastępcze czy tak do zabawy.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 10:25 PM,
Post: #18
RE: A ten Pit to kto wgl?
Pierwszy twój skin w VCMP?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 10:53 PM,
Post: #19
RE: A ten Pit to kto wgl?
Ken Rosenberg, gdzieś screen chyba nawet jest. Później kucharz długo, długo... Czerwony taxi był też względnie wcześnie.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-25-2017, 11:12 PM,
Post: #20
RE: A ten Pit to kto wgl?
Jaki supermarket położony jest najbliżej Twojego miejsca zamieszkania?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-25-2017, 11:24 PM,
Post: #21
RE: A ten Pit to kto wgl?
Biedronka

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-28-2017, 12:28 PM,
Post: #22
RE: A ten Pit to kto wgl?
Ktoś?

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-28-2017, 02:43 PM,
Post: #23
RE: A ten Pit to kto wgl?
Ile najwięcej miałeś na zegarach prowadząc samochód?

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-28-2017, 03:37 PM,
Post: #24
RE: A ten Pit to kto wgl?
Lol :D

Nie wiem, wolno jeżdżę raczej, w sensie przepisowo, więcej niż setką nie latam. Może 110 kiedyś wbiłem, więcej nie.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-29-2017, 07:32 PM,
Post: #25
RE: A ten Pit to kto wgl?
No to skoro temat samochodowy - jak długo prawko, masz swoje cztery kółka, czy lubisz jeździć po dużych rondach z tramwajami i wpierniczającymi się samochodami bez kierunkowskazów :) ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-29-2017, 09:07 PM,
Post: #26
RE: A ten Pit to kto wgl?
Na moim prawo jazdy widnieje data 15.02.2016 - ta, dało się to wcześniej w okolicach osiemnastki i ogólnie szybciej sam kurs, ale jakoś tak wyszło jak wyszło. Daje to na półtora roku stażu póki co. Swojego auta nie mam, jestem w trakcie zarabiania na swoje własne 4 kółka i osiągnięcia pułapu jak będę w stanie je bezproblemowo utrzymać ;) Jeżdżę rodzinnym jak mi brak, a i często robię za kierowcę w domu, bo deficyt takowych u mnie czasami. Ogólnie lubię jeździć i nie sprawia mi to większego kłopotu. U mnie w sumie też w miarę przystępne trasy są w rejonie, krajówka, mniejsze miejscowości czy tam główniejsze miasto tak plus minus 50k mieszkańców co częściej się obracam, trochę i większych tras miałem, ale bez lipy zawsze jakoś.

Tak szczegółowiej się odniosę do rond - ta, bywa to irytujące, szczególnie, że starsza generacja kierowców jeździ na innych zasadach na rondach jak ta nowsza :D Jeśli miałbym powiedzieć co mnie najbardziej wkurza podczas jazdy to na pewno piesi - z resztą wyniosłem z tego też pewną lekcję i sam tak się nie wpierniczam przed maskę komuś w randomowych miejscach jak jestem na piechotę i chcę przejść przez ulicę. Nieraz myślę, że ci ludzie to chyba jacyś samobójcy, bo kompletnie nie patrzą jak wchodzą.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-29-2017, 09:29 PM,
Post: #27
RE: A ten Pit to kto wgl?
W takim razie zapraszam do Szczecina gdzie masz rondo w rondzie na rondzie, i jeszcze tramwaje przez nie przejeżdżają :D

Jak usłyszałeś o GTA Vice City?

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-29-2017, 09:43 PM,
Post: #28
RE: A ten Pit to kto wgl?
Usłyszałeś to w sumie dobre słowo ;) Jeśli jakaś piosenka kojarzy mi się z takim pierwszym najpierwsiejszym wspomnieniem odnośnie Vice City to byłby to Joe Jackson - Steppin' Out. Pierwszy raz w VC było dane mi zagrać pewnie jakoś w okolicach premiery, gdy nie miałem jeszcze u siebie w domu komputera, a u kuzynka u którego grałem, dało się jeździć jedynie po plaży albo pływać łodzią. bo jak się wyjeżdżało w miasto to mu komp nie wyrabiał :D Aaa i jak się zginęło to już też pograne bo się pół godziny respił :D


Później, jak już Vice City mieliśmy u mnie w domu to głównie patrzyłem jak brat grał, a ja siedziałem obok to miałem nie wiem - 7, max 8 lat?. Pomyśleć, że teraz w tym samym wieku dzieci grają już w VC:MP bez żadnej kontroli. Trochę mnie to przeraża :/

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-29-2017, 09:49 PM,
Post: #29
RE: A ten Pit to kto wgl?
Masz jakiś gatunek gier, którego szczególnie nie lubisz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-29-2017, 10:00 PM,
Post: #30
RE: A ten Pit to kto wgl?
Hmm... Jedyne co mi przychodzi do głowy to tytuły MMO czy MOBA typu LoL, WoW, Tibia, DOTA czy inne Plemiona - sorry jeśli jakiś znawca powie, że niepotrzebnie wrzucam akurat te wszystkie do jednego worka, ale no takie tytuły mnie kompletnie nie kręcą.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości