Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A ten Pit to kto wgl?
08-29-2017, 10:06 PM,
Post: #31
RE: A ten Pit to kto wgl?
Uprawiasz jakiś sport ?

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-29-2017, 10:25 PM,
Post: #32
RE: A ten Pit to kto wgl?
Od 4 klasy podstawówki aż do skończenia szkoły średniej grałem w tenisa stołowego amatorsko - po skończeniu trochę to zaniedbałem. Tak to wiadomo, jakieś granie w piłkę nożną z kolegami też było, trochę biegałem w zawodach w gimnazjum też tak do 400 metrów i krócej. Obecnie nic ciekawego.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-30-2017, 07:19 PM,
Post: #33
RE: A ten Pit to kto wgl?
Ile razy odchodziłeś z VCMP (pytanie z dupy, jakoś tak)?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-30-2017, 10:16 PM,
Post: #34
RE: A ten Pit to kto wgl?
Na pewno dużo, nie wiem ;) Tak najpoważniej jakoś krótko po rozpoczęciu gry, gdy nie byłem jeszcze tak zakorzeniony w społeczności i chyba w kwietniu 2015 (w sumie to się ciągnęło odkąd odszedłem z moro w październiku 2014) jak oddałem level na LU-DM i zrzekłem się członkostwa w DS jak byłem tam 1 raz, ale w sumie stosunkowo też szybko wróciłem. Miałem nawet okres, gdy VC i VC:MP odpalałem z pendrive'a, bo łatwiej było w przypływie emocji wywalić i rzucić w kąt. Któregoś dnia ktoś ode mnie tego pena sobie pożyczył i od tego dnia Vice City znów powróciło na stałe na dysk ;). Obecnie wychodzę z założenia, że nie ma czegoś takiego jak "dobra kończę, elo" - po prostu z czasem zaczyna się mniej grać i jak już aktywność osiąga zero to wtedy można mówić o jakimś sensowniejszym odejściu.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-03-2018, 09:14 PM,
Post: #35
RE: A ten Pit to kto wgl?
bump

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-03-2018, 09:43 PM,
Post: #36
RE: A ten Pit to kto wgl?
Czy po profilu gastronomicznym, możesz poszczycić się swoim sztandarowym daniem, które wychodzi równie dobrze lub nawet lepiej niż "u mamy"?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-03-2018, 11:39 PM,
Post: #37
RE: A ten Pit to kto wgl?
Ciekawe pytanie ;) Powiem tak, profil gastronomiczny na jakim byłem dał mi naprawdę dużo takiego szeroko rozumianego ogarnięcia w kuchni - wiem co się z czym je, zarówno w znaczeniu metaforycznym i dosłownym na tyle, że jakbyś mnie poprosił żebym ci coś tam pomógł to raczej bym dał radę, a już na pewno bym nie zepsuł. A czy mam jakieś sztandarowe danie? Nie wiem, ponoć całkiem nieźle grzyby przyrządzam np., a i ogólnie hipotetyczna przyszła towarzyszka życia by ze mną z głodu nie umarła i raczej byłaby zadowolona ;D

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-04-2018, 12:37 AM,
Post: #38
RE: A ten Pit to kto wgl?
Jeżeli byś miał na to jakiś większy wpływ to co byś zmienił w Polskim VC-MP ?

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-04-2018, 12:40 AM,
Post: #39
RE: A ten Pit to kto wgl?
Dałby pewnie dla VerCa moda
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-04-2018, 10:41 PM,
Post: #40
RE: A ten Pit to kto wgl?
(01-04-2018, 12:37 AM)Waluta napisał(a):  Jeżeli byś miał na to jakiś większy wpływ to co byś zmienił w Polskim VC-MP ?


(01-04-2018, 12:40 AM)VerC_Etti napisał(a):  Dałby pewnie dla VerCa moda

Taa, no :D


A tak bardziej serio - myślę, że i tak obecnie, nieskromnie pisząc, mam w miarę spory wpływ na polskie VC:MP - przynajmniej w ramach tej społeczności, a nie ukrywajmy, zbytnio prócz nas to już nikt nie działa. Jeśli jednak miałbym coś zmienić to fajnie byłoby zobaczyć większe zaangażowanie Polaków w VC:MP międzynarodowe, bo naprawdę nie mamy się czego wstydzić zarówno pod względem skilla jak i ogólnego ogarnięcia. W różnych ligach czy zawodach mielibyśmy naprawdę spore szanse, a i niektórzy śmiało mogliby uderzać w zagraniczne klany czy w składy administracji.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-05-2018, 12:53 AM,
Post: #41
RE: A ten Pit to kto wgl?
Jak ukształtowała się twoja pasja do gotowania ?

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-05-2018, 01:22 AM,
Post: #42
RE: A ten Pit to kto wgl?
Bez przesady z tą pasją :P Gdy byłem mały no to tak przez dłuższy czas gadałem, że jak będę duży to zostanę kucharzem i w sumie w gimnazjum z braku innych pomysłów mówię, że czemu nie, nawet spoko profesja, że będzie fajnie no i było :D Dziś po pewnych już doświadczeniach traktuję to bardziej po prostu jako przydatną umiejętność, która przydaje się w codziennym życiu, niż zajęcie z którym mocniej wiążę swoją przyszłość. Obecnie jeśli już to jest to bardziej taki trochę "plan B" w razie bym nie mógł znaleźć innego zajęcia to bym szukał pracy i w tym kierunku, ale jak wspomniałem wcześniej na ten moment są inne alternatywy z pisaniem / tworzeniem treści na czele.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-06-2018, 10:54 PM,
Post: #43
RE: A ten Pit to kto wgl?
bump

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-09-2018, 08:21 AM,
Post: #44
RE: A ten Pit to kto wgl?
Jaką grę byś przeszedł?

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-09-2018, 10:34 AM,
Post: #45
RE: A ten Pit to kto wgl?
Obecnie mniej gram tak na przejście niestety, no ale wiadomo, na taką GTA V bym czas znalazł single przejść :P No i Deus Exa muszę w końcu, bo Vandi krzyczy.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości