Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[LCS-DM] Odblokowywanie skinów i broni
04-26-2017, 08:52 AM,
Post: #1
[LCS-DM] Odblokowywanie skinów i broni
Kiedyś na VC-DM chciałem wprowadzić takie drobne urozmaicenie. Mam na myśli, że jeżeli chce sobie ustawić skin id 40, muszę go najpierw odblokować w sklepie z ubraniami za odpowiednie $$. Tak samo z broniami.

Wyglądało to mniej-więcej tak:

Czekam na wasze opinie, propozycje. Może coś ciekawszego wymyślicie.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-26-2017, 04:14 PM,
Post: #2
RE: [LCS-DM] Odblokowywanie skinów i broni
Ciekawe byłoby odblokowywanie, niektórych skinów za jakieś osiągnięcia

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-26-2017, 04:45 PM,
Post: #3
RE: [LCS-DM] Odblokowywanie skinów i broni
Skiny to moim zdaniem powinny zostać jak jest teraz. Tak to każdy swobodnie może zmieniać. Dla mnie akurat to odpowiada.
Co do broni to nie byłby to głupi pomysł. Fajnie byłoby coś takiego zrobić, ale nie należy moim zdaniem przesadzać co do wariacji odblokowania tych broni. Chodzi mi o taki przykład, że ktoś narobi sporo kasy, kupi miniguna i kosi wszystkich na serwie. Takie odblokowywanie jak M4, spazy i inne mniej OP bronie, uważam za niegłupi pomysł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-26-2017, 04:47 PM,
Post: #4
RE: [LCS-DM] Odblokowywanie skinów i broni
Jestem oczywiście za wprowadzeniem tego systemu, jak i również przemyślenia propozycji Vandiego, która brzmi bardzo interesująco.

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-26-2017, 05:05 PM,
Post: #5
RE: [LCS-DM] Odblokowywanie skinów i broni
Tak dla skinów, nie dla broni.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-26-2017, 05:08 PM,
Post: #6
RE: [LCS-DM] Odblokowywanie skinów i broni
Co do skinów jestem w 100% przekonany i wierzę że to zadziała, ten sam system miał być na SA Online i wierzyłem w niego równie mocno co w tym wypadku. Co do broni - może być to niestety uciążliwe, LCS-DM to jednak wciąż mimo usprawnień bardziej DM niż RPG.

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-26-2017, 05:37 PM,
Post: #7
RE: [LCS-DM] Odblokowywanie skinów i broni
(04-26-2017, 05:05 PM)Piterus napisał(a):  Tak dla skinów, nie dla broni.


(04-26-2017, 05:08 PM)Genesis napisał(a):  Co do skinów jestem w 100% przekonany i wierzę że to zadziała, ten sam system miał być na SA Online i wierzyłem w niego równie mocno co w tym wypadku. Co do broni - może być to niestety uciążliwe, LCS-DM to jednak wciąż mimo usprawnień bardziej DM niż RPG.

Chciałbym dodać tylko, że to jedynie odblokowywanie broni, jednorazowo i dożywotnio. Raz kupimy np. m4 i potem zawsze będziemy mogli kupić tak jak jest aktualnie. Taka sama sytuacja z skinami. I jedno i drugie nie będzie zbyt drogie. I spokojnie, nie zrobię z tego serwera jakiegoś hard RPG :D Zawsze będzie można robić rozkurw na brudnych ulicach LC, rozjeżdżać, przeszkadzać w dragu i transporcie, siekać śmigłami różne części ciała itd... W końcu to GTA, a nie The Sims.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-26-2017, 05:47 PM,
Post: #8
RE: [LCS-DM] Odblokowywanie skinów i broni
(04-26-2017, 05:05 PM)Piterus napisał(a):  Tak dla skinów, nie dla broni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-26-2017, 05:50 PM,
Post: #9
RE: [LCS-DM] Odblokowywanie skinów i broni
Dalej na nie w kwestii broni rww. Skiny ok, ma to sens na podobnej zasadzie jak te karty wyzwań, że np. 50 transów daje nam jakiś unikalny skin, ale z bronią ma to zbyt duży wpływ na rozgrywkę dla przeciętnego gracza. Obecny zestaw broni na spawnie jest dla mnie nie do ruszenia, z resztą nie wyobrażam sobie sytuacji że wbija ktoś nowy na serwer i większość rzeczy ma poblokowane, bo go to najzwyczajniej zniechęci. Dodawanie broni przez wep jest i tak mało używane, a co mowa kolejne ograniczenia.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-26-2017, 05:53 PM,
Post: #10
RE: [LCS-DM] Odblokowywanie skinów i broni
(04-26-2017, 05:50 PM)Piterus napisał(a):  Dalej na nie w kwestii broni rww. Skiny ok, ma to sens na podobnej zasadzie jak te karty wyzwań, że np 50 transów daje nam jakiś unikalny skin, ale z bronią ma to zbyt duży wpływ na rozgrywkę dla przeciętnego gracza. Obecny zestaw broni na sprawnie jest dla mnie nie do ruszenia, z resztą nie wyobrażam sobie sytuacji że wbija ktoś nowy na serwer i większość rzeczy ma poblokowane, bo go to najzwyczajniej zniechęci. Dodawanie broni przez wep jest i tak mało używane, a co mowa kolejne ograniczenia.

Bronie na spawnie nie będą blokowane przecież. Przecież wtedy dopisek "DM" przy nazwie serwera nie miałby sensu.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2018, 09:57 PM,
Post: #11
RE: [LCS-DM] Odblokowywanie skinów i broni
To ja tak odświeżę stary temat i zaproponowałbym dodanie takiego systemu z skinami na lcs ;)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości