Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów prawdy.
05-27-2017, 12:12 AM,
Post: #4
RE: Kilka słów prawdy.
Szkoda że sprawy potoczyły się aż do takiego stopnia, fajnie się z tobą grało przez te parę miechów, byłeś dobrym modem zarówno jak i VCl.

(05-26-2017, 10:25 PM)VerC_Etti napisał(a):  Na koniec chciałbym tylko powiedzieć, że zawiodłem się nieco na moich kumplach z klanu Seedzie i Walucie. Z tego co się dowiedziałem, to mieliście mnie wywalić z klanu, jak nie stawię się do połowy wakacji. No powiem wam trochę niesprawiedliwie i smutno mi się zrobiło. Enia nie ma już prawie 2 miesiące i wszystko jest OK, mnie dłużej nie ma i jest problem.
VerC

Nie chodziło nam o wywalenie cię z klanu tylko o zawieszenie w prawach VCl jeśli byś się nie pojawił do września, nie wiem kto cię tak wprowadził w błąd ale z Seedem rozmawialiśmy i tak jak powyżej napisałem chodziło o zawieszenie w randze do czasu twojego powrotu, a Enio to już sam wiesz jak skończy na nowy miesiąc.

No cóż, naprawdę skoda że odchodzisz, osobiście życzę ci samych sukcesów, żebyś się na tej desce nie połamał :D i przede wszystkim żeby spełniły się wszystkie twoje marzenia.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Kilka słów prawdy. - VerC_Etti - 05-26-2017, 10:25 PM
RE: Kilka słów prawdy. - Piterus - 05-26-2017, 11:10 PM
RE: Kilka słów prawdy. - Vandi - 05-26-2017, 11:28 PM
RE: Kilka słów prawdy. - Waluta - 05-27-2017, 12:12 AM
RE: Kilka słów prawdy. - Seed1212 - 05-27-2017, 06:56 AM
RE: Kilka słów prawdy. - Genesis - 05-27-2017, 02:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości