Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów prawdy.
05-26-2017, 10:25 PM,
Post: #1
Kilka słów prawdy.
Cześć z tej strony VerC. Na początku miałem nie zakładać tego tematu, bo nie chciałem robić zbytnio jakiegoś problemu, ale jednak postanowiłem to napisać.
Zastanawialiście się skąd moja nieobecność? Czemu mnie nie było? Czemu tak nagle i gwałtownie odciąłem się od forum i tego społeczeństwa? A więc powodem nie była tylko deskorolka. Poczułem się nieco zawiedziony. Wybaczcie, że będę w tym temacie wyciągał brudy, ale ja nie mogę dalej okłamywać siebie i was.

Pierwszym powodem jest to, że nieco (jak napisałem wyżej) zraziłem się do kilku ludzi. Pierwszą osobą jest Cement. Starałem się i byłem do Ciebie Cemencie miły, słuchałem Twojej muzyki, której szczerze nie trawiłem, czatowałem z Tobą, a co dostałem od Ciebie? Może to tylko głupi turniej ktoś powie, ale zachowałeś się jednak trochę nie fair. Nie ważne co by to było. Moim zdaniem liczy się gest. Niby się kumplowaliśmy, a zachowałeś się nieco nie fajnie.

Drugą osobą do której też poczułem zrażenie jest Vandi. Ostatnio z Tobą grałem i nie pamiętam dokładnie za co, ale się na mnie obraziłeś. Jak na początku byłem moderatorem, to napisałeś cytuję: ''VerC to ciota''. Podobnie jak z Cementem: Niby to nic, ale tak trochę nie miło jest. Przypomnę również, że nie byłeś w stanie nawet powiedzieć głupiego ''sory''.
Na koniec chciałbym tylko powiedzieć, że zawiodłem się nieco na moich kumplach z klanu Seedzie i Walucie. Z tego co się dowiedziałem, to mieliście mnie wywalić z klanu, jak nie stawię się do połowy wakacji. No powiem wam trochę niesprawiedliwie i smutno mi się zrobiło. Enia nie ma już prawie 2 miesiące i wszystko jest OK, mnie dłużej nie ma i jest problem.

Wszystkie te przytoczone przeze mnie problemy, dla kogoś mogą być niczym, ba nawet możecie się z tego śmiać. Ja chcę tylko powiedzieć, że zżyłem się ogromnie z tą społecznością i stąd wychodzi mój zawód i rozczarowanie. Starałem się być miły do innych, i sądziłem, że to do mnie wróci. Ja szczerze dziękuję Tobie Piterus za to jaki byłeś: od początku do końca byłeś do mnie miły. Zawsze byłeś do mnie fair, miło można było z tobą pogadać i jak pisałem o przerwie, to zebrałeś się na kilka szczerze miłych słów. Mogę śmiało stwierdzić, że jesteś jedyną osobą, która nie była egoistą.

Nie wiem czy jest sens dalej przebywania tutaj. VC mi się nieco znudziło, lecz nie przez to nie chce mi się grać. Cóż to mówić więcej: zawiodłem się no :D Proszę Pit zdejmij mi moda, a ty Waluta VCLa. Te kilka miesięcy w Vice City Multiplayer były czymś świetnym. Poznałem wiele fajnych i miłych ludzi, lecz szkoda, że tak na końcu wyszło. Kiedyś jeszcze tutaj wpadnę. Mam taką nadzieję. Bywajcie.
Pozdrawiam
VerC
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-26-2017, 11:10 PM,
Post: #2
RE: Kilka słów prawdy.
Szkoda, że poszło to w tym kierunku i jeśli mam być szczery nie wiem czy założenie tego tematu było dobrym pomysłem. Nie będę wnikać w wasze prywatne relacje, ale sądzę, że nikt nie miał i nie ma nadal tu jakiś złych zamiarów, ani nie chce jakiś kłótni i wszystko jest do wyjaśnienia. Przyświeca nam (a przynajmniej powinien przyświecać) taki sam cel - żeby się dobrze bawić w świecie GTA multi i nie należy sytuacji tutaj brać aż tak do siebie. Wiadomo bywa różnie i nie zawsze trzeba się ze sobą zgadzać, ale czy warto w pewnym sensie palić za sobą mosty przez jakieś niedomówienia i umówmy się, głupie kłótnie? Nie sądzę. Niemniej szanuję Twoją decyzję i życzę Ci powodzenia czymkolwiek się zajmiesz i no cóż, do zobaczenia!

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-26-2017, 11:28 PM,
Post: #3
RE: Kilka słów prawdy.
Cóż, szacunek za to, że potrafiłeś wyjść z tym "do ludzi". Nie będę wnikał, czy cię serio obraziłem, czy też nie, bo najzwyczajniej w świecie tego nie pamiętam, ale żeby nie było to przepraszam. Dla mnie rozwiązaniem nie jest jednak publiczne ukazanie wad każdego, kto ci zawinił, ale nie o to chodzi w tej społeczności, tym bardziej ze może to byc odebrane jako atak na cztery osoby, co może tylko problem pogłębić (co chyba w Twoim przypadku znaczenia za bardzo nie ma). Uwierz mi, lepiej by było gdzies na priv zgadac się z Cementem, ze mną, Walutą i Seedem i na spokojnie omówić problem, przez co te zachowania by się nie powtórzyły. I nie piszę tego po to, żeby oczyścić swoje imię, bo jestem zły, że zawarłeś mnie w tym temacie (wręcz przeciwnie - dobrze że zwróciłeś się do mnie, nawet niebezpośrwdnio), lecz żeby pokazac Tobie, że zakańczając przygodę z tą społecznoscią takim wpisem, będziesz miał większy niesmak do tej społeczności. Jednak szanuję Twoją decyzję, szkoda że odchodzisz, bo jednak przyznam, nawet Cię polubiłem, ale no cóż, powodzenia w tym czym tam dalej się zajmiesz!

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-27-2017, 12:12 AM,
Post: #4
RE: Kilka słów prawdy.
Szkoda że sprawy potoczyły się aż do takiego stopnia, fajnie się z tobą grało przez te parę miechów, byłeś dobrym modem zarówno jak i VCl.

(05-26-2017, 10:25 PM)VerC_Etti napisał(a):  Na koniec chciałbym tylko powiedzieć, że zawiodłem się nieco na moich kumplach z klanu Seedzie i Walucie. Z tego co się dowiedziałem, to mieliście mnie wywalić z klanu, jak nie stawię się do połowy wakacji. No powiem wam trochę niesprawiedliwie i smutno mi się zrobiło. Enia nie ma już prawie 2 miesiące i wszystko jest OK, mnie dłużej nie ma i jest problem.
VerC

Nie chodziło nam o wywalenie cię z klanu tylko o zawieszenie w prawach VCl jeśli byś się nie pojawił do września, nie wiem kto cię tak wprowadził w błąd ale z Seedem rozmawialiśmy i tak jak powyżej napisałem chodziło o zawieszenie w randze do czasu twojego powrotu, a Enio to już sam wiesz jak skończy na nowy miesiąc.

No cóż, naprawdę skoda że odchodzisz, osobiście życzę ci samych sukcesów, żebyś się na tej desce nie połamał :D i przede wszystkim żeby spełniły się wszystkie twoje marzenia.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-27-2017, 06:56 AM,
Post: #5
RE: Kilka słów prawdy.
Verc, jeśli tu jeszcze kiedyś wbijesz. Jeśli zechcesz to przeczytać - to wiec, ze chce byś się świetnie bawił gdy odejdziesz, ale mam tez nadzieje, ze jeszcze raz to przemyślisz. Vandi często z cementem żartują i może to był po prostu jakiś zarcik. A co do mnie i waluty - nie będę kłamał, zle odebrałem to co napisał Waluta. Zrozumiałem, ze chodzi mu o wywalenie ciebie z clanu, zaś jak już pewnie wiesz chodziło o zawieszenie w prawach vcl. Ja cię bardzo, ale to bardzo przepraszam. Bardzo się do ciebie prxywiazalem. Polubiłem cię bardzo szybko. Wydawałes mi się osoba nawet bardziej ogarnięta niż waluta, której można było jeszcze bardziej ufać. Choć były kłótnie z Ferexem, który mówił mi bym cię olał, to ja tego nie zrobiłem. Mam własny mózg i dobrze wiedziałem, ze jesteś zajebistym człowiekiem. Myślałem, ze cały czas będziemy ze sobą się zajebiscie kumplować, ale jak zeykle musiałem coś zjebac. Przepraszam cię Verc :/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-27-2017, 02:09 PM,
Post: #6
RE: Kilka słów prawdy.
Jednym zdaniem dość pierdolenia, po buziaku na zgodę i weźmy się za wspólne granie :-)

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości