Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bez tytułu
06-06-2017, 08:24 PM,
Post: #1
Bez tytułu
Siema, co tam u was? Znalazłem trochę czasu, więc postanowiłem przybliżyć wam trochę sytuacje widzianą moimi oczami na temat serwerów i VC-MP.

W maju, bo tak pisałem, miałem wprowadzić aktualizacje (oczywiście znowu po całości zjebałem, mam zaczęte a nie ma chęci żeby dokończyć). Miała ona wprowadzić domki i pojazdy. W każdym razie na aktualizacje jednak jeszcze poczekacie, w tej chwili wchodzę raz na kilka dni na stronę, o serwerach nie wspomnę. Wiem że teraz trwa wysyp aktualizacji, ale jakoś mało mnie to interesuje. Ale w każdym razie, zawsze coś nowego, stabilniejszego (a może nie? czas pokaże, bo znając ich, na pewno będą nowe błędy).

Pociesza mnie to że został naprawiony błąd z ramką radaru, można wyskakiwać w rozpędzonym pojeździe jako pasażer, f7 nie buguje się, poprawiono błąd z lampami pojazdów, a nawet można kopiować wiadomości z konsoli. Poprawiono również coś z synchronizacją walki, ale chyba jeszcze nikt tutaj nie sprawdzał więc nie znam opinii, czy jest lepiej czy gorzej.

Z każdym miesiącem czuje się tu co raz bardziej na silę. "Wypaliłem" się. Nie wiem jak to dalej będzie, ale chciałbym żeby nawet jak by się coś stało, to jednak jakiś kontakt z społecznością LU-DM pozostał nawet tu na forum. W każdym razie, nie odchodzę, przynajmniej na razie (nie dot. forum, tu będę aktywny aż padnie).

Wiem że Piterus zaraz napisze że teraz to niż taki i mało graczy. Nie oto mi chodzi, wałkuje ten temat już dosyć długo, sam o tym wiesz.

//rww

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-06-2017, 09:27 PM,
Post: #2
RE: Bez tytułu
Przeżyłem Twoich zawieszeń kariery VC:MP pewnie tyle ile Ty moich, więc dla mnie to nie jest problemem :) Wiem, że i tak prędzej czy później wrócisz do większej aktywności jak i parę innych osób.

Skrypt ogólnie jest tu kwestią tak naprawdę drugorzędną. Serwery są w dobrym stanie - wiadomo zawsze może być lepiej, ale nic nam się na głowę nie wali, że już teraz na gwałt potrzeba aktualizacji skryptu. Bardziej chodzi o pojawianie się tu i ówdzie.

Ja póki co jestem i tak względnie optymistycznie nastawiony, bo parę takich kryzysów już było, ba, nawet zamknięć, a później wbijaliśmy rekordy frekwencji. Niech każdy gra ile chce i może i będzie jako tako spoko. Ja się nigdzie nie wybieram.

A "synchronizacja" walki jest jaka była, a jeśli są jakieś zmiany to raczej kosmetyczne teraz bliżej starego 0.3z R2 lol. Ghosty, dynamika i te sprawy. I coś ze ślizganiem.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości