Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2017 Racing Cup - Turniej Trzech Torów (Runda #4)
07-23-2017, 10:29 PM,
Post: #1
2017 Racing Cup - Turniej Trzech Torów (Runda #4)
[Obrazek: ojLyYah.jpg]

DATA WYŚCIGU: 30 LIPCA 2017r., GODZINA 20:00

Nie zsiadamy z motycykli, ale zmieniamy nawierzchnię z twardej, na piasek i żwir. Skąd nazwa "Turniej TRZECH torów"? Bo będziemy się ścigać na trzech torach. Na plaży w Vice Point, w Downtown i na stadionie. Na jakiej zasadzie odbywać się będą zawody? Każdy wyścig składać się będzie z 5 okrążeń wokół danego toru. Za każdy wyścig będą przyznawane punkty systemem: 10, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1. Nie do klasyfikacji generalnej, lecz do klasyfikacji wyścigu. Wygra ten, kto zgromadzi ich najwięcej.

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-30-2017, 09:43 PM,
Post: #2
RE: 2017 Racing Cup - Turniej Trzech Torów (Runda #4)
Wyścig, który obawiałem się, nie pójdzie zgodnie z planem, nie poszedł zgodnie z planem.

Pierwszy wyścig, na torze na plaży w Vice Point przebiegł poprawnie. Nie widziałem walki z przodu, bo na starcie zostałem przez kogoś trzykrotnie obkręcony (życie). Co prawda nadgoniłem Jabu i prawie dogoniłem Piterusa. Tutaj najszybszy okazał się Xenon.

Wyniki:
[Obrazek: GcmDEdq.jpg]

Drugi wyścig na torze w Downtown już taki spokojny nie był, najpierw losta dostał Jabu, a sam wyścig był niestety festiwalem skracania. Cement jednak nie skracał niemal wcale i okazał się najszybszy. Xenon wyszedł z wyścigu, wycofując się i też trochę podzielam jego spojrzenie na sprawę, że wyścig powinien być anulowany, ale jednak większość chciała, aby go nie anulować, więc tak nie uczyniłem.

Wyniki:
[Obrazek: yyAIPyH.jpg]

Trzeci wyścig na stadionie, był już spokojniejszy, wrócił Xenon, ja zostałem obkręcony pierdyliard razy, ale no cóż, trudno. Tutaj ponownie wygrał Cement.

Wyniki:
[Obrazek: fv2IuH1.jpg]

Jak przedstawiają się ogólne wyniki wyścigu? Następująco!:

[Obrazek: jkAYUPG.jpg]
POMYŁKA, JA JESTEM NA TRZECIM, A XENON NA CZWARTYM, NIE WIEM SKĄD TEN BŁAD

Zwycięzcą Turnieju Trzech Torów zostaje Cement. Gratulacje!

Tabela po tym wyścigu:
[Obrazek: vZt0fV4.jpg]

Najlepszy kierowca Vice City:
[Obrazek: kA6ySfT.jpg]

[Obrazek: BpQCk2q.jpg]

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości