Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mały Wielki Projekt
08-23-2017, 10:33 PM,
Post: #1
Mały Wielki Projekt
[Obrazek: 167708.png]

GTA Encyklopedia

Witam wszystkich,

Pragnę jesienią zająć się projektem encyklopedii GTA na YouTube, co motywuję swoim zaangażowaniem w tą serię gier a także doświadczeniem w tworzeniem materiałów na YouTube o charakterze dokumentu. Chodzi o filmiki w formie programów dokumentalnych rozbierających na części pierwsze elementy składające się na serię GTA. Potrzebuję wolontariuszy do pomocy w zbieraniu/wyszukiwaniu/szperaniu i wybieraniu informacji z internetu na wyznaczone tematy dotyczące gier z serii Grand Theft Auto. Jeśli więc uważasz się za speca od GTA, jeśli lubisz wyszukiwać i badać informację z tej serii - zgłoś się do mnie, chociażby pisząc post poniżej lub za pośrednictwem prywatnej wiadomości. Bardzo potrzebna będzie mi pomoc każdej osoby, która samodzielnie jest w stanie wyszukać niezwykłe i ciekawe informacje na każdy, podkreślam, każdy zadany temat z serii GTA.

Pozdrawiam ciepło :)
.Genesis

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-24-2017, 08:00 AM,
Post: #2
RE: Mały Wielki Projekt
Jakby co chętnie pomogę, ale czy rynek nie jest już trochę przesycony podobnymi materiałami? Planujesz w serii coś bardziej oryginalnego? Chyba że faktycznie polecimy w kwestie, którymi wcześniej w internetach się nikt nie zajął typu co jedzą postaci w GTA czy ewolucja mody - w sumie dałoby się to zrobić ;)

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-24-2017, 03:37 PM,
Post: #3
RE: Mały Wielki Projekt
Piterus,

Wskaż mi polski materiał na YouTube w którym autor opowiada i wykłada wszystkie informacje dotyczące któregoś bohatera z na ten przykład GTA San Andreas (Nie mam na myśli protagonisty. Mam na myśli nie wiem, The Truth'a na przykład. Wszystkie jego powiązania, przeszłość, przyszłość, jego życiorys, czy znamy jego rodzinę, czy istnieją miejsca i jakie związane z danym charakterem szczególną więzią. Wątpię czy znajdziesz profesjonalny materiał pod tym kątem choćby w języku angielskim :) Ja się jeszcze nie spotkałem. Chodzi mi o stworzenie czegoś w rodzaju wideo-wiki.

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-24-2017, 06:09 PM,
Post: #4
RE: Mały Wielki Projekt
Skoro prosisz:





Ale spoko, rozumiem kontekst.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-24-2017, 07:00 PM,
Post: #5
RE: Mały Wielki Projekt
No i o to chodzi - teraz na nasze :)

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-24-2017, 10:16 PM,
Post: #6
RE: Mały Wielki Projekt
Również mogę coś pomóc, głownie z GTA III, oraz VC.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-25-2017, 09:13 PM,
Post: #7
RE: Mały Wielki Projekt
Zawsze mogę pomóc w szperaniu w różnych źródłach, lub nawet w samych dialogach, które występują w grze, aby stworzyć wszystko co wiemy o danej postaci. Pomysł bardzo ciekawy, a i na polskim YouTube takie coś chyba jeszcze nie wystąpiło - przynajmniej na dużą skalę.

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości