Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[VC-DM] Zarabianie cashu
10-14-2017, 12:51 PM,
Post: #1
[VC-DM] Zarabianie cashu
Witam jako nowy na forum Wink
Jako, że od niedawna zacząłem znowu pogrywać w VCMP, znalazłem zagraniczny serwer "ViceLand" i w nim spostrzegłem fajne patenty na zarabianie wirtualnych pieniędzy. Na tym serwerze zarabia się m.in. za przywiezienie samochodu do salonu samochodowego. Czy moglibyście zaimplementować to na serwerze VC-DM? Myślę, że by to urozmaiciło rozgrywkę :)
Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-14-2017, 01:16 PM,
Post: #2
RE: [VC-DM] Zarabianie cashu
Siemka, witamy na forum ;)

Na chwilę obecną jednym z naszych celów co do VC-DM jest przeniesienie rzeczy, które już są zaimplementowane na serwerze z mapką LCS czyt. transporty, niektóre /top, minigierki czy inne takie. Z tym dostarczaniem aut o którym wspomniałeś byłby o tyle problem, że u nas jest coś takiego jak komenda /v nazwa_auta za pomocą której możesz zespawnować sobie dowolne auto w dowolnym miejscu na serwie. Wiesz chyba jakby to wyglądało :p Najprędzej wrócimy do systemu, który był już kiedyś - nazywało się to konwój, gdzie to przewoziło się konkretne auto z punktu A do punktu B, tylko czy przy planowanym transporcie, który przecież działa na tej samej zasadzie miałoby to sens? Szczerze wątpię ;)

Niemniej takie głosy jak twój pojawiają się znacznie częściej stąd nieco najszybciej chciałbym zobaczyć właśnie /trans na VC-DM :)

^

***Piterus patrzy na Rww i Xenona***

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości