Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(No) Lucky Day
07-08-2015, 09:30 PM,
Post: #1
Big Grin  (No) Lucky Day
Siemanko. Nie robiłem tego w sumie wcześniej, a to dziwne, bo zwykle chwalę się tym filmem na prawo i lewo jak się da :) Dawno, dawno temu, w roku 2011 - aż 4 lata temu napisałem scenariusz komediowy do machinimy (animacji z gry komputerowej). Co ciekawe, przeleżał on całe dwa lata w szufladzie, dopiero w lutym 2013 mój znajomy ze studia Infinity, Across, odkrył jego potencjał i namówił mnie, byśmy wspólnie wykonali film przy pomocy prywatnego serwera SA:MP z prywatnym, wykonanym przez nas skryptem do robienia filmów oraz na własnych plenerach. Szczególnie zwracam Waszą uwagę na ów "plenery", ponieważ w filmie nie zobaczycie Los Santos, ani kawałka San Andreas. Otóż akcja toczy się w Silver City, mieście, które stworzyłem z blisko 4 500 obiektów, pracując w pocie czoła przez 10 miesięcy z mniejszymi lub dłuższymi przerwami. Mniejsza z miastem. Znaleźliśmy osoby do pomocy, znaleźliśmy grono dubbingerów i w ten sposób wspólnymi siłami powstał film (No) Lucky Day, którego zwiastun oraz właściwy film, wyemitowany 4 maja 2013 roku przedstawiam poniżej:

OPIS FILMU
(No) Lucky Day (Komedia, 2013) - Film komediowy przedstawiający losy czarnoskórego Jack'a, pracownika San-Bud-Company, firmy budowlanej w mieście Silver City. Film przedstawia perypetie głównego bohatera który ma pechowy dzień i nawiedzają go same nieszczęścia. Jego pojazd zostanie zniszczony, a szef o mało nie wyrzuci go z pracy. Czy aby jednak na pewno okaże się, że to zły dzień? Niesamowite obroty akcji, masa humoru, niezwykłe gagi i doskonała fabuła. Film będzie także debiutem Genesis'a, który po raz pierwszy napisał scenariusz do produkcji machinimy.


tutaj zwiastun:





oraz właściwy film:




Po filmie liczne komentarze i posty na forach (także zagranicznych, jak choćby forum sa-mpa) skutecznie połechtały nasze ego i zmotywowały do pracy nad drugą częścią przygód Jack'a oraz przyjaciela Josh'a. Scenariusz pisany był aż do początku jesieni, gdyż poddawany był w przeciwieństwie do pierwszej części wielu, wielu korektom. Również wykonywanie nowych plenerów zajęło dużo czasu. Do przygotowania materiału potrzebowaliśmy także dużo większego grona dubbingerów, co również wydłużyło czas produkowania machinimy. Ostatecznie dopiero 16 lutego 2014 opublikowaliśmy zwiastun filmu, jednak jeszcze wtedy materiał nie został wykonany w 100%, tak naprawdę sam dzień premiery zwiastuna spędziliśmy na serwerze kręcąc kolejne sceny. Szczęśliwie udało nam się dobiec do mety, czyli do premiery - 23 marca na YouTube opublikowany został film (No) Lucky Day 2, który znany jest nie tyle z humoru zawartego we wnętrzu, co bardziej z długości filmu - (No) Lucky Day 2 trwa aż 34 minuty!!!

OPIS FILMU
(No) Lucky Day II (komedia) -- Kontynuacja przygód Jack'a, pracownika firmy budowlanej. Tym razem postanawia
on razem ze swoim przyjacielem, Josh'em, założyć kafejkę internetową. Czeka ich mnóstwo zbiegów okoliczności,
przedziwny casting na pracowników, a także remont w towarzystwie...córki bogatego posiadacza willi, którą
niegdyś Jack uratował przed ciężkim pudłem! To o jej względy w drugiej części „(No) Lucky Day" będzie
zabiegał główny bohater. Czeka nas kolejna porcja dobrego humoru oraz dynamicznej akcji, która przyprawi
widza o zawrót głowy!


trailerek:





i właściwy materiał NLD 2




Co zaś się tyczy trójki...
...plany były. Owszem. Nawet huczne. W końcu dwójka odpaliła z nie mniejszym hukiem niż jedynka. Jednak górę wzięło rozłączenie naszego teamu "Genesis - Across". Zamiast tworzyć dalej wspólnie, to zarówno ja jak i On (mimo, iż obydwaj dla jednego i tego samego kanału) poszliśmy w swoje strony. Across wykonał pełen grozy film ,,Blood Love'', zaś ja po raz drugi w historii zasiadłem za kamerą i nakręciłem film pt. ,,Escape'' w GTA IV, który okazał się filmem znanym z tego, że...był znany. Czyli mówiąc w skrócie: Zapowiadany był doskonale, ale wykonanie zawiodło oczekiwania widzów, co spowodowało, że zrezygnowałem z reżyserii jakiegokolwiek następnego materiału filmowego. I tak na początku roku 2015 razem z Acrossem, po wydaniu swoich jak się okazało wieńczących dzieło Infinity Studio filmów rozeszliśmy się na dobre, zostawiając kanał w nienaruszonym stanie, na który, jeśli się nudzicie, gorąco zapraszam >>> https://www.youtube.com/INFStudioTV

Można subować, komentować, dawać łapy. Studio jest zawieszone, ale być może kiedyś wrócimy z Acrossem by nagrywać z powrotem filmy razem, także Wasze znaki życia nie przepadną. Zapraszam do oceny, komentowania, a przede wszystkim - dyskusji. Pozdrowionka.

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-12-2015, 03:01 PM,
Post: #2
RE: (No) Lucky Day
Pany, toć to jest genialne !
Liczę na to , że jednak "odmrozicie" kanał , i będziecie dalej tworzyli "filmy". Liczę bardzo na (No)Lucky Day 3/III , oraz na inne produkcje , a może w tedy zrobilibyście "film" w Liberty albo w Vice ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-21-2016, 04:07 PM,
Post: #3
RE: (No) Lucky Day
Bump

Ciekawe to.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości