Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event z Mikołajem :-)
12-16-2017, 11:46 PM,
Post: #1
Event z Mikołajem :-)
Siema Nygusy. Otóż tradycją w naszej społeczności jest coroczny Event Świąteczny, aby tej tradycji stało się zadość 7.01.2018 o godzina 20:00 startujemy z wydarzeniem pt.:" Event z Mikołajem". Wszystko będzie miało miejsce na serwerze VC:DM 0.4 Classic 0.3, standardowo rozpoczniemy od jakiegoś CW, a skończymy na Walizce/Wyścigu.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-16-2017, 11:54 PM,
Post: #2
RE: Event z Mikołajem :-)
Na Klasyku nie ma walizki chyba :D Niemniej sam pomysł popieram - oby wyszło lepiej niż poprzedni event. Swoją drogą 7 stycznia będzie Vice War VII, którego jestem adminem, ale może nie zakłóci to jakoś mocniej mojej obecności na wydarzeniu. Z resztą zobaczymy jak to wgl wszystko wyjdzie - najwyżej tak sobie pogramy i pogadamy :P

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-02-2018, 12:48 PM,
Post: #3
RE: Event z Mikołajem :-)
Odświeżam ^

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-02-2018, 03:12 PM,
Post: #4
RE: Event z Mikołajem :-)
Korzystając z okazji, pomogę przy evencie (dziś pomyślałem żeby zrobić event akurat w ten weekend, więc napisałem do kilku osób na discordzie i wypadło na niedziele, potem się dowiaduje że Waluta tego dnia organizuje swój event). Na tą chwilę, z osób które mi odpisały, mogą: ja, Waluta, Piterus, Xenon, Jarząb, Kunio, Szachu, Jabu (jak sformatuje i zainstaluje VC). Jeżeli macie z kimś kontakt, kogo nie ma na discordzie to zaproście, byłoby miło, gdyby zjawiło się z 10 osób. Szczególnie liczę na osoby z =DS=, z którymi nie bardzo mam kontakt.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-07-2018, 05:12 PM,
Post: #5
RE: Event z Mikołajem :-)
Bump

Liczę na fajną frekwencję, bo zapowiedziało mi się jeszcze parę osób.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-08-2018, 12:36 AM,
Post: #6
RE: Event z Mikołajem :-)
[Obrazek: 2018-01-0_qxaenhr.png]

Ludzi nie brakowało. :D

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-08-2018, 12:43 AM,
Post: #7
RE: Event z Mikołajem :-)
A to nie są wszyscy. Myślę, że przez cały event i po nim przez serwer przewinęło się ponad 20 osób.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości