Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stubby League 2017
12-16-2017, 10:58 PM,
Post: #1
Stubby League 2017
Broń palna - niebezpieczna, zabójcza, przynosząca strach i inne negatywne emocje. Była skutkiem wynalezienia czarnego prochu przez Chińczyków w IX n.e. Przez wieki ulepszana by mogła zabijać jak najwięcej ilości wrogów przy jak najmniejszej ilości strzałów. Do historii przeszedł elitarny oddział tureckich żołnierzy zwanych janczarami, którzy jako jedni z pierwszych używali jej zamiast łuków i kusz masakrując swoich przeciwników w starciach. Popularne niezwykle były karabiny używane podczas żołnierzy w trakcie II Wojny Światowej. MP40, Thompson czy Mosin-Nagant - te nazwy każdemu fanowi historii, czy strzelanek od razu przychodzą do głowy, gdy słyszą to hasło. Swoją najpopularniejszą broń posiada również nasz skromny multiplayer do Vice City, gdzie pośród wszystkich innych masakratorów populacji do rangi najlepszego w starciach 1 na 1 urosła prosta strzelba Stubby, która pojawiła się tylko w tej grze. Cechuje się mniejszy zasięgiem od zwykłego Shotguna czy Spaza, ale zadaje przy tym większe obrażenia przy czym pociski po wystrzale pędzą w 5 różnych kierunków zamiast 3 jak to ma miejsce w przypadku w/w.

Tak oto i dziś kilka dni po wpisie Piterusa o przymierzaniu się do finału tegorocznego Stubby League 2017 zebrało się na wspominki wcześniejszych starć z swoim obecnym najgroźniejszym rywalem - Xenonem i do dnia dzisiejszego był to rezultat remisowy: 2-2, ale już się to zmieniło. Bowiem półtora godziny temu odbył się finał tego turnieju i pomimo zażartej walki pomiędzy finalistami ostateczny wynik to 10:5 dla Piterusa przez co został on zwycięzcą turnieju pokonując wszystkich swoich przeciwników. Gratulacje dla niego, gdyż jest to jego drugie oficjalne zwycięstwo w takowym turnieju,
ostatnie odnotował ponad 2,5 roku temu w Stubby League DS Edition, gdzie również nie dał swoim rywalom żadnych szans. Zwycięstwem w turnieju Pit przełamał trochę swoją passę z oficjalnych turniejów, gdzie często miał po prostu pecha i kończył na drugim miejscu zwykle tylko z gorszym bilansem od swojego przeciwnika. Gratulacje dla Xenona za zażartą walkę do samego końca i dość równy poziom, który ten zawodnik trzyma od dłuższego czasu, sam boję się ciebie zawsze jak wbijam na serwer. Gratulacje również dla pozostałych dwóch zawodników - trzeciego Waluty i czwartego Cementa, którym mogę życzyć tylko sukcesów w następnych turniejach i mam nadzieję, że podszlifujecie formę, a następne zawody będą jeszcze bardziej zacięte od tegorocznych. Tym krótkim epilogiem można zakończyć temat Stubby League 2017. Jeśli któryś z zawodników i nie tylko ma coś do dodania to proszę śmiało, nie krępować się. Możliwe, że pod koniec roku Piterus pokusi się o trzecie rozdawanie nagród w konkursie "Wyróżnieni", lecz z tego co mi mówił prawdopodobnie będzie lekka modyfikacja przyznawania wygranej, lecz o to można pytać się tylko jego.

Na koniec chciałbym poruszyć trochę temat poruszany w poprzednim newsie, bo przemijanie czasu jest dobrze pokazane na przykładzie mojej osoby. Sam dołączyłem do administracji na początku trzeciej klasy gimnazjum będąc bardziej strachajnym chłopcem i słuchającym poleceń moich przełożonych i często chętnie brałem udział w beta-testach nowych funkcji i innego tego typu pierdół. Poznawałem nowych ludzi i w pewnym momencie można powiedzieć, że nieźle dostałem w beret przez co z niektórymi członkami ekipy się poróżniłem (przepraszam koledzy), potem już były wzloty i upadki. Najpierw zamknięcie mojego ukochanego LU-DM, następnie powstawanie LCS-DM w którym również postanowiłem brać czynny udział. Tak oto 3 lata później będąc już w klasie maturalnej mogę szczerze powiedzieć, że za pewne rzeczy powinienem dostać rzęsisty plaskacz w ryj, ale myślę, że zrobiłem dużo dobrego dla tej społeczności i w sumie nie żałuję dołączenia do tej społeczności w wrześniu 2014. Tym krótkim monologiem dziękuję za uwagę, życzę miłego wieczoru i do zobaczenia za rok w kolejnej odsłonie Stubby League!

Game on!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-16-2017, 11:33 PM,
Post: #2
RE: Stubby League 2017
Gratki dla obu stron, żałuję że nie mogłem akurat wbić na finał ale no cóż ...

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-16-2017, 11:50 PM,
Post: #3
RE: Stubby League 2017
**odchrząkuje zestresowany przy mikrofonie**

Dobry wieczór Państwu!

Za nami kolejna edycja Stubby League, turnieju, który przez wielu od paru lat uważany jest za nieoficjalne mistrzostwa Polski w walce solo w VC:MP. Ktoś powie, że była to edycja gorsza niż poprzednie, poprowadzona z mniejszym rozmachem, że mało uczestników, że ogólnie po co, bo kogo jeszcze obchodzi to multi... tymczasem uwierzcie - naprawdę póki czerpiemy z tego radość i frajdę to jakkolwiek ma to wyglądać, będzie miało to sens. Do walki stanęło czterech najaktywniejszych wojowników w tym roku i nie oszukujmy się - nawet jeśli więcej osób zapisałoby się do turnieju to i tak główne miejsca na tę chwilę rozstrzygnęły by się właśnie między tą czwórką. Gratuluję jeszcze raz Cementowi oraz Walucie, no i przede wszystkim Xenonowi, który mimo że dziś okazał się nieco gorszy to biorąc pod uwagę cały rok zdecydowanie pokazał, że jest jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym zawodnikiem ostatnich lat. Niemniej nie mogę powiedzieć, że nie cieszę ze zwycięstwa - jak wspomniał Kunio w swojej karierze nie miałem odpowiednio dużo szczęścia (czyt. skilla) by wygrać nie wiadomo ile turniejów, także każde wygrane zawody, a szczególnie z takimi przeciwnikami cieszą naprawdę mocno. Oby nie była to ostatnia edycja turnieju i oby za rok udało się nam ponownie stworzyć chociaż tak wielkie zawody jak w tym roku.

Co do edycji Wyróżnieni to szczerze mówiąc nie wiem jak to rozwiążę w tym roku. Jak ktoś ma jakieś pomysły, czy sugestie czy wiem, oczekujecie tego samego co rok temu to piszcie pod postem.

Co do końcówki to cóż więcej dodać - chyba jedynie to o czym wspominałem już wielokrotnie. Fajnie, że powstało coś takiego jak LU-DM Team, bo udało się nam stworzyć z Rww naprawdę fajną społeczność. Wróć - nie stworzyliśmy jej my, tylko gracze i dlatego w tym miejscu to do Was wędrują wszelkie podziękowania i ukłony. Pozdrawiam!

**publiczność wstała i zaczęła klaskać**


Tak swoją drogą to zaktualizowałem ten temat.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości