Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na moderatora by VerC.
03-11-2017, 06:49 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2017, 06:51 PM przez VerC_Etti.)
Post: #1
Podanie na moderatora by VerC.
Nick na serwerze: VerC_Etti
Wiek: 31 marca będę miał 16 lat
Podanie na VC-DM: LCS-DM oraz VC-DM
Staż na VC-DM: 2 lata temu odkryłem ten serwer. Potem miałem przerwę i teraz (jakieś 2 miesiące temu) powróciłem.
Staż na VC-MP: To samo co powyżej. Grając w VCMP grałem tylko na serwerze VC-DM.
Doświadczenie moderatora: Małe. Kiedyś byłem modem w minecrafcie. Było to jednak bardzo dawno temu. Minecraft, jednak to nie VCMP. Znam najwyżej kilka komend Minecraftowskich. Nieźle sobie radziłem w MC jako mod.:)
Co należy do obowiązków moderatora: Moim zdaniem najważniejszym obowiązkiem moderatora jest pomoc nowym, niedoświadczonym, lub młodszym użytkownikom. Oprócz tego (moim zdaniem) moderator, powinien od czasu do czasu organizować jakieś eventy, lub zajścia. Chyba tego, że moderator powinien mieć czas na wbicie na serwer czy forum nie muszę wymieniać, bo moim zdaniem to oczywiste.
Napisz coś o sobie: Mam na imię Artur. Mam 16 lat. Jestem z województwa Warmińsko-Mazurskiego. Moim zainteresowaniem jest układanie kostki rubika. W wolnych chwilach lubię pograć w GTA Vice City, które jest moją pierwszą grą w życiu :D. Jestem fanem filmów z Jean Claude Van Dammem.
Czy umiesz język angielski: Na koniec roku z Angielskiego zawszę mam 5, lub 6. Umiem się nim posługiwać.
Kontakt (Hamachi/GG/inne): GG: 62093945

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam.
VerC
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2017, 08:47 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2017, 08:49 PM przez Waluta.)
Post: #2
RE: Podanie na moderatora by VerC.
Bardzo pomocna, sympatyczna osoba. Fakt faktem pomagasz nowym użytkownikom VC-MP, bardzo szybko zawierasz dobry kontakt z społecznością. Ja z góry jestem na Tak i zaręczam za ciebie, wrazie jak będziesz nas olewał to cię przycisnę hehe :)

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2017, 10:12 PM,
Post: #3
RE: Podanie na moderatora by VerC.
Jestem podobnego zadania co pan w tym linku :P

[Obrazek: 2jYBEUG.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-12-2017, 12:49 AM,
Post: #4
RE: Podanie na moderatora by VerC.
Pozwolisz, że jutro dam Ci odpowiedź. Chciałbym to dość ładnie napisać, a dziś trochę padam na twarz. Poprawie ten albo napiszę nowy post czy coś.

Oczywiście do tego czasu jak ktoś chce to może się jeszcze wypowiedzieć.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-12-2017, 06:32 PM,
Post: #5
RE: Podanie na moderatora by VerC.
Myślałem, że ktoś jeszcze coś jednak napisze, ale dobra, ok.

Zasadniczo podtrzymuję to co przytoczył tam wyżej ermaccer. Moim zdaniem w zespole adminów każdy powinien spełniać jakieś zadanie, być na jakiejś płaszczyźnie efektywny. Po to w sumie te levele tu są, by ktoś kto ma coś do zaoferowania mógł się wykazać dla dobra naszej społeczności. Myślę, że tak zwany LU-DM Team, to i tak nie tylko ludzie z adminem, ale ogólnie, także inni, związani z nami gracze.

Wydajesz się być spoko gościem, trochę ostatnio miałem okazję z Tobą rozmawiać, a i np. tu też wszystko wygląda git czy w napisanym podaniu. Pytanie tylko, jak wspomniałem wcześniej, na ile będziesz mógł efektywnie "przekierować" swoje granie na głównie tą społeczność, bo obaj wiemy, że na co dzień widać Cię raczej gdzie indziej.

Cóż, moim zdaniem warto dać Ci szansę. Dostajesz rangę moderatora wstępnie do końca marca, może dłużej i zobaczymy co się przez ten czas wydarzy. Jeśli wyjdzie i współpraca będzie się fajnie układać to spoko, a jeśli nie to mam nadzieję, że i tak zostaniesz z nami, a samo doświadczenie będzie w jakimś stopniu procentować w przyszłości.

Powodzenia.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-12-2017, 06:51 PM,
Post: #6
RE: Podanie na moderatora by VerC.
Dziękuję bardzo za przyjęcie mnie do grona administracji/moderatorów. Na czacie i forum będę oczywiście codziennie. W grze raczej w weekendy iw piątki, bo wtedy dysponuję większym czasem. Mam nadzieję, że się na mnie nie zawiedziecie. Pozdrawiam i dziękuję :D
VerC
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości