Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie - KarnyBanan
07-09-2015, 03:25 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2015, 03:28 PM przez KarnyBanan.)
Post: #1
Podanie - KarnyBanan
Nick na serwerze: =DS=KarnyBanan
Wiek: 26
Staż na LU-DM: aktywnie gram około 3 miesiące na LU-DM. W gta3 gram z przerwami od 2003 roku.
Staż na LU: gram od paru lat z przerwami, mało aktywnie - dopiero od 3 miesięcy na LU jestem aktywny. Parę lat temu aktywnie grałem w SAMP
Doświadczenie admina: Nie mam doświadczenia w byciu adminem w grach online. Mam za to doświadczenie w moderowaniu jednego z największych polskich for typu WAREZ (szczegóły jednak podam tylko na PW)
Co należy do obowiązków moderatora: dbanie od porządek na serwerze, Wywalanie osób zakłócających grę. Pilnowanie aby nikt nie cheatował. Pomaganie nowym graczom. Organizowanie eventów.
Opisz coś o sobie: Jestem dosyć stary ale mentalnie mam 15 lat. Pracuję 4 dni w tygodniu i wtedy nie mam prawie czasu na grę. W pozostałe dni mam sporo czasu.
Czy umiesz język angielski: Znam na dosyć dobrym poziomie (zwłaszcza pisany)
Kontakt (Hamachi/GG/inne): GG 50343490
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2015, 04:45 PM,
Post: #2
RE: Podanie - KarnyBanan
To samo co u Xenona.

Cytat:Dobra, ostatecznie sprawa wygląda tak. Aktualnie mamy wystarczająco sporo adminów na serwerze, uważam że nie potrzeba nam nowych. Gdy robiłem stronę, zapomniałem zamknąć ten dział. A więc podanie odrzucone, lecz przy otwarciu rekrutacji, wasze podania są brane w pierwszej kolejności.


//Genesis

Przedawnione, Banan z rangą. Do archiwum.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości