Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niezapowiedziany event.
01-21-2018, 04:51 PM,
Post: #1
Star  Niezapowiedziany event.
   Witam, z tej strony VerC. Wczoraj, czyli w sobotę 20.01.2018 r. odbył się niezapowiedziany event. Tak naprawdę, to ciężko to nazwać eventem, raczej trafniej byłoby to nazwać luźnym pograniem, na którym frekwencja dopisała. Postanowiłem jednak napisać newsa, bo kilka podstawowych dyscyplin eventowych wczoraj się odbyło. Trudno powiedzieć dokładnie kto się znajdował na spotkaniu. Osoby, które pamiętam to: Piterus, Xenon, XyZ, Jabu, Stolidjarl, Bujzal, MplayzgamesQPL, Kunio, rww i ja. Oprócz tego to pojawiały się również osobistości z zagranicy jak: Bninin, Elsa, David oraz jeszcze kilka osób, których nicków nie pamiętam.

  Na początku to jak napisałem zaczęło się luźno, nic nie zapowiadało się na event. Zaczęliśmy od strzelania na m4. Wszyscy dobrze grali, ale moim zdaniem MVP powinno lecieć dla Pita, który na początku grał bez monitora. Potem postanowił go włączyć, ale koniec końców i tak grał jedną ręką.

 Następnie naszła mnie myśl, aby zrobić jakiś wyścig. Zaczynał się on w Little Havana, koło kafejki Umberto Robiny, a kończył się koło latarni w Ocean Beach. Ścigaliśmy się Cuban Hermesami. Pierwsze miejsce zajął rww, następnie był Kunio, a trzeci niewiadomo kto był. Postanowiłem 3 miejsce podarować Xenonowi, z powodu, iż podium bez Xenona, to jak XyZ bez skinu striptizerki.

  Po wyścigu trochę się poszmulaliśmy po mieście, do czasu kiedy XyZ zaproponował mi zrobienie mini turnieju stubby. Spotkaliśmy się na arenie /sl. Tak jak zawsze, były problemy z organizacją, a na końcu postanowiliśmy, że zrobimy Team TLB vs (jak ja to nazwałem) ''Team Reszta". W Teamie TLB był: Xyz, Stolidjarl44, Jabu i ja. W teamie naszych przeciwników byli: Xenon, Piterus, Bujzal i MplayzgamesQPL. Walka była zacięta. Do wyniku 7:3 grał Bujzal, który potem musiał przerwać grę. Po jego odejściu, odszedł Jabu. TLB odrobiło trochę punktów, aż do końcowego wyniku 10:7. MVP osobiście dałbym XyZowi, który dobrze grał i do tego kilka razy zostawał sam na Piterusa i Xenona.

  Na koniec tego niesamowitego spotkania wraz z pomocą XyZa ustawiliśmy walizkę na Prawn Island. Na zachętę rzuciłem hasło, że w walizce są burgery. Pit wtedy wpadł w szał i po pewnym czasie odnalazł walizkę za murami studia filmowego, którego miałem okazję kupić. Dla Stolida na wieść, że Pit znalazł walizkę, to aż kark się w drugą stronę przekręcił. Niestety w walizce nie było hamburgerów.

  Ogółem, to myślę, że fajnie wyszło. Nie wspomniałem o tym, że ciągle podczas spotkania rozmawialiśmy na discordzie. Miło się rozmawiało, a w tle DJ Jabu ciągle jakąś nutę puszczał. Nie spodziewałem się szczerze takiej frekwencji i mimo tego, że nic nie było planowane, to przyjemnie, jak dla mnie, się grało.
Pozdrawiam
VerC

Screeny: https://postimg.org/gallery/u5cxiiro/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-21-2018, 05:40 PM,
Post: #2
RE: Niezapowiedziany event.
Fajnie że postanowiłeś napisać newsa, spotkanie jak najbardziej na plus - Dobra Robota !!!

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-21-2018, 06:20 PM,
Post: #3
RE: Niezapowiedziany event.
Cytat:Na początku to jak napisałem zaczęło się luźno, nic nie zapowiadało się na event. Zaczęliśmy od strzelania na m4. Wszyscy dobrze grali, ale moim zdaniem MVP powinno lecieć dla Pita, który na początku grał bez monitora. Potem postanowił go włączyć, ale koniec końców i tak grał jedną ręką.

[Obrazek: tenor.gif]

Dobry news wgl. Szanuję.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-23-2018, 10:34 AM,
Post: #4
RE: Niezapowiedziany event.
Śmiesznie, kolorowo i ciekawie. Czasami niektóre zdania wyglądały na pogmatwane, ale może być ;)
Jedyne do czego mogę się przyczepić to jest ten jakże "świetny" hosting zdjęć. Czy naprawdę tak ciężko wrzucić to na imgura? ;(
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-23-2018, 11:39 AM,
Post: #5
RE: Niezapowiedziany event.
Dziękuję za ocenę. Dla mnie ten hosting odpowiada, jeżeli masz takie życzenie, to z chęcią mogę ci podesłać te screeny na imgurze. Chciałbym tylko dowiedzieć się od Ciebie, pod jakimi względami imgur, jest lepszy od tego, którego podesłałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-23-2018, 12:22 PM,
Post: #6
RE: Niezapowiedziany event.
1. Ładny wygląd <3
2. Brak ohydnych reklam
3. Łatwość udostępniania na różne sposoby
4. Screeny przez dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi czas nie znikną - jeśli wgl, bo moje screeny sprzed kilku lat dalej stoją jak ostatnio linka znalazlem 0 _ 0
5. Możliwość łatwiejszego przybliżenia screena
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-23-2018, 12:54 PM,
Post: #7
RE: Niezapowiedziany event.
Z dedykacją : https://imgur.com/a/2ku7T
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości