Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czas na urlop.
03-10-2018, 07:12 PM,
Post: #1
Czas na urlop.
Witajcie, z tej strony VerC. Jak wiecie bywa tak, że historia zatacza koło. Jest mi bardzo smutno i przykro to stwierdzić, ale wydaje mi się, że ponownie muszę odejść. Tak naprawdę to ktoś mógłby się zapytać: czemu? Otóż szczerze, mam powoli dość. Dość mam wielu rzeczy, najbardziej jednak nie pasuje mi mój tryb życia. Przez ostatnie kilka dni uświadomiłem sobie, że ciągle siedzę przed biurkiem. Albo się uczę i siedzę przed nim, albo po prostu siedzę w wolnym czasie i gram. Chcę rzucić kompa, mam szczerze dość. Chciałbym zobaczyć jak wyglądałoby moje życie bez niego. Podobnie jak i rok temu, postanawiam odejść w złym momencie. Tak naprawdę, to tylko się ośmieszam. Udało mi się awansować na admina (dostać ponownie moda od Pita), do tego razem z Walutą i Seedem odbudowaliśmy TLB. Najbardziej jednak się obawiam, że relacje z niektórymi osobami się pogorszą przez te moje kolejne odejście. Zastanawiałem się już od kilku dni nad tym, ciężko mi było podjąć decyzję. Chcę po prostu zobaczyć jak wygląda życie bez komputera. Oczywiście nie będzie tak, że nie będzie ze mną kontatku. Discorda ciągle będę miał, do tego co jakiś czas będę wbijał na discorda zarówno LU, jak i klanowy, lecz nie będzie to tak częste jak wcześniej. Największym błędem mojego poprzedniego odejścia było to, że całkowicie zerwałem kontakt. Nie chcę tego robić ponownie.

Przykro mi to stwierdzić, ale proszę Ciebie Pit o zabranie mi admina. Przepraszam za to, że zaufałeś mi, a ja po prostu Ciebie zawiodłem.

Co do klanu, to obgadałem sprawy z Walutą. Również przepraszam wszystkich z klanu, bo (znowu) odchodzę i zostawiam klan. Będę wbijał co jakiś czas na forum. Życzę, aby TLB tylko się rozrastało.

Postanowiłem napisać o tym temat, aby nie musieć każdemu odpisywać na privie to samo. Jutro jeszcze zawitam na SK klanowym. Po spotkaniu odstawię kompa na spory czas. Tak jak pisałem wyżej nie odejdę, że nie będzie za mną żadnego kontaktu. Będę wbijał, ale nie na tak długo, aby być zarówno adminem serwa jak i Clan Liderem. Liczę na waszą wyrozumiałość. Nie chcę się za bardzo żegnać ze wszystkimi, bo odchodzę/robię przerwę, a nie umieram :D, więc dalej będziemy się spotykać. Dzięki za wszystko i przepraszam tych, którzy czują się przeze mnie zawiedzeni.

Czas na urlop.

Pozdrawiam
VerC
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-10-2018, 09:36 PM,
Post: #2
RE: Czas na urlop.
Miałem się w sumie rozpisać, ale doszedłem do wniosku, że napiszę jedynie, że no niedobrze. Nie będę Cię tu przekonywać co do słuszności takiej decyzji, bądź jej braku, bo raczej wiesz co robisz i nie mam na to wpływu. Trochę przykro, że znów nie wytrzymałeś jakoś dłużej na stanowisku, bo całkiem fajnie wyglądała twoja "kariera" w VC:MP i nieźle rokowała na przyszłość - nie tylko jako członek administracji, ale również w klanie. No nic.

Level wedle życzenia zdejmuję. Liczę, że szybko wrócisz/nie znikniesz na amen.

Również pozdrawiam.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2018, 12:28 AM,
Post: #3
RE: Czas na urlop.
Szkoda że postanowiłeś znowu odejść, ponieważ tak naprawdę twoja kariera w VC-MP zaczęła się rozwijać na coraz to większym poziomie.
Ogólnie twój powrót przyniósł dużo dobrego - reaktywacja TLB, oraz pomoc w dalszym działaniu serwerów. Nikt nie ma tobie za złe że znikasz, po prostu los tak chciał - życie. W sumie obaj wiemy że prędzej czy później wrócisz do gry to jest więcej niż pewne, wiec moim zdaniem nie potrzebnie rezygnujesz z funkcji administratora serwera, oraz Clan Leadera, pamiętaj również że w TLB zawsze będziesz mile widziany, zarówno jak i tu nie tylko jako CL, czy administrator, ale również jako dobry kolega po fachu.
Co tu dużo pisać.....
3maj się Mordo, do zobaczenie za kilka miesięcy w grze.
 

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-13-2018, 06:12 PM,
Post: #4
RE: Czas na urlop.
Moje zdanie jest raczej.. wszystko z umiarem. Kompletnie kończyć z czymś jest głupotą, jeżeli lubi się to robić. Wiadomo, napierdalać 24/7 też przesada.. Rób co tam uważasz, moja aktywność jest prawie zerowa, ale jestem jakoś tutaj. Mam kontakt stały z niektórymi osobami, z innymi może mniej. W sumie to chciałbym znaleźć taki dzień, żeby zrobić coś przy serwerze (aktualizacje).

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-13-2018, 06:44 PM,
Post: #5
RE: Czas na urlop.
Nie zamierzam odchodzić w ogóle. Codziennie kątem oka spoglądam i będę spoglądać na disa jak i na forum. Pomyślałem po prostu, że jeżeli będę aktywny, ale nie tak jak wcześniej to bez sensu jest pełnić funkcję adma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-14-2018, 08:57 AM,
Post: #6
RE: Czas na urlop.
Okej, źle zrozumiałem ;)

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości