Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Application Bninin
03-22-2018, 12:27 AM,
Post: #1
Application Bninin
Nick na serwerze: [ON]Bninin
Wiek: 21
Podanie na LU-DM:Parę miesięcy z przerwami.
Staż na LU-DM: 100 kills
Staż na VC-MP:
Doświadczenie moderatora: Myślę, że spore. Adminowałem na paru serwerach
Co należy do obowiązków moderatora: Upewnij się, że każdy gracz przestrzega zasad, w przypadku, gdy olewki ostrzega gracza, który łamie zasady, jeśli ostrzeżenie nie działa - kopnij. Uważaj na hakerów zasad, a także pomagam początkującym. Ponieważ widzę potencjał na tym serwerze, zainteresowałem się dalszym rozwojem, bardziej regularnymi graczami i teraz jest to moje ulubione miejsce w vc-mp, dlatego chciałbym zaoferować moją pomoc jako pracownik. Jestem również aktywnym graczem, który może zajmować się łamaniem zasad i pomagać nowym graczom. Widzę, że ten serwer zyskuje coraz większą popularność jak kiedyś, ja też gram z przyjaciółmi, którzy lubią grać tutaj i tak wielu moich starych kolegów pracuje z serwerem tak naprawdę, chciałbym pomóc zespołowi pracowników w cokolwiek mogę zaoferować. Mam duże doświadczenie z innych serwerów, więc myślę, że nie będzie to coś wspaniałego do zaadaptowania, jestem trochę aktywny na IRC i w grze, jeśli ktoś mnie potrzebuje. Twoje zdrowie. Głównie, aby pomóc obecnemu zespołowi pracowników w radzeniu sobie z łamaczami reguł i oszustami, i tym, co jest obok nich. Wreszcie: Szacunek dla ciebie, bracia Piterus, za stworzenie tak miłego serwera - od kiedy wróciłem do tej gry, jest to jeden z 3 serwerów, na których lubię grać. Tryb gry i wszystko jest fajne, a ja wracam daleko z większością zespołu obsługi. Dlatego, ponieważ uważam się za dość aktywnego na serwerze, pomyślałem, dlaczego nie dołączyć do zespołu administracyjnego i nie dopuścić do tego, aby gra była czysta.
Twoje zdrowie!
Napisz coś o sobie: Jestem Bninin. Zacząłem grać w VCMP w 2015 roku, byłem silny i mieszkam w Tunezji i jestem kochany przez wszystkich, ponieważ jestem administratorem 3 serwerów
Czy umiesz język angielski: Tak, mówię
Kontakt (Hamachi/GG/inne): Hamachi: VCMP Team Green

Write a thread
Good Luck Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-22-2018, 01:05 PM,
Post: #2
RE: Application Bninin
Application looks like writing them mentally ill man. you don't have what it takes, you use some stimulants to facilitate you game, and hinder others, you're bogarting abbreviations other clans, were already here for these few sentences before ban toys. in our board of directors, we can't have people like you, because you know how it ended. it's best if you don't write anymore because you don't get here it passes a moderator, in fact, not hiding any has the same opinion as well.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-22-2018, 04:02 PM,
Post: #3
RE: Application Bninin
"Czy umiesz język angielski: Tak, mówię"

Noice
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-22-2018, 08:58 PM,
Post: #4
RE: Application Bninin
You were unbanned yesterday - trust me, It isn't good time to make admin app now. Also we both know that you're still using hacks in different places so don't talk here about helping with cheaters.

Danied.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości