Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I think now its ACCEPTED
03-22-2018, 12:47 AM,
Post: #1
I think now its ACCEPTED
Nick na serwerze: [ON]Sheep
Wiek: 20
Podanie na LC-DM: Czas trwania mojej gry na tym serwerze wynosi 3 miesiące
Staż na LC-DM: Jestem bardzo wyszkolony i wiem o nim wszystko
Doświadczenie moderatora: Tak, próbowałem tego moderatora w LittleStand i Topdowncity
Co należy do obowiązków moderatora: Kiedy zostanę przełożonym, przejmie wszystko, a nic z tego nie zrobię ponieważ jest to najlepszy serwer dla Vcmp i muszę być administratorem na tym serwerze mam nadzieję, że moi przyjaciele pozwolą na zaakceptowanie najlepszego freinda i będę z nim grał również aktywny gracz, który może poradzić sobie z łamaczami reguł i pomóc nowym graczom, że jestem dobry w VC -mapowanie rzeczy i chciałbym wnosić wkład w niezbędne rzeczy, ponieważ widzę potencjał na tym serwerze, zainteresowany dalszym rozwojem, bardziej regularnymi graczami i to jest teraz moim ulubionym w vc-mp, dlatego chciałbym zaoferować moją pomoc jako pracownik i Finalnie chcę wypełnić część mojego wolnego czasu i aktywności, pomagając serwerowi, w miarę możliwości. Utrzymuj serwer w czystości od łamaczy reguł i oszustów.
Będąc częścią personelu, mogę szczerze zaoferować swój obowiązek. Prowadzenie nowych graczy we właściwy sposób i przekazywanie mojej aktywności na serwer. Utrzymanie środowiska serwera w spokoju i rozrywki. Co więcej, Wszelka pomoc jest wymagana dla serwera / forum i jego ulepszania. Jestem skłonny zaoferować moje usługi LCS bez powodzenia. Wszystko, co jest dla mnie możliwe i chcę utrzymać serwer w czystości od hakerów / łamaczy reguł i pomagać personelowi jako pracownikowi. Mogę pomóc każdemu, złapię łamiących zasady i mogę w czymkolwiek pomóc Moja pierwszą misją jest zwiększenie aktywności w serwer i to zadziała, organizując więcej wydarzeń na serwerze, a moja aktywność stopniowo wzrasta bardziej w stosunku do mojej pierwszej aplikacji i tym razem pokażę więcej odwagi.
-Uprawdź członków personelu i graczy
-Utrzymaj serwer bez hackowania
-Pomóż początkującym graczom i zwykłym graczom
-Bądź aktywny i lojalny
- Szanuj pracowników i - Szanuj swoich kolegów - Szanuj moich seniorów - Szanuj moich Juniorów (członków normalnych) - Bądź grzeczny i delikatny - bądź aktywny, lojalny i przyjazny dla wszystkich i dla społeczności.członków - Pomóż graczowi - dbaj o akcję graczy i niszcz hackowane - Bardziej aktywni i lojalni


Napisz coś o sobie: Witajcie, moje prawdziwe imię to Jax, a ja jestem z Pakistanu studiując w 10 klasie. Uwielbiam grać w gry wideo, lubię spędzać czas z moimi przyjaciółmi, chodząc po filmy. Lubię grać w krykieta, a VCMP to moja ulubiona gra. Będę 17 listopada 20 listopada.
Czy umiesz język angielski: Tak, mówię po angielsku
Kontakt (Hamachi/GG/inne): Hamachi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-22-2018, 09:03 PM,
Post: #2
RE: I think now its ACCEPTED
Tbh nothing has changed since your last application.

Same what I wrote before - play fair with us, enjoy a game with us, but as a player, not as admin. This will be a much better solution.

Danied.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości