Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja VC-DM / Event na Liberty Unleashed
05-25-2018, 07:33 PM,
Post: #1
Aktualizacja VC-DM / Event na Liberty Unleashed
Dzisiejszego dnia, po długiej mojej przerwie, wyszła sporo opóźniona aktualizacja VC-DM do wersji 0.4.5. Wiele ona nie zmienia, dodaje 3 skiny (ID: 213, 214, 215) (w tym 2 dostępne na tą chwilę, z jednym mam problem, napisałem do ermaccera o pomoc, ale na razie nic nie wiem, czy wgl mogę liczyć na to, że coś zdziała), trochę zmian w obiektach na serwerze (parę garaży otwartych, drobna zmiana w drukarni oraz daszek komisariatu policji w Washington Beach skonwertowany z VCS). Po za tym poprawiłem parę drobnych błędów, zrobiłem /stats w GUI, wygląda teraz tak samo, jak na LCS-DM. Ogólnie mówiąc, wiele się nie zmieniło, myślę że kolejna aktualizacja wniesie coś bardziej ciekawego :D To po prostu były zaległości z jesieni 2017 roku (wtedy miałem zrobić /stats w GUI i jakoś tak odkładałem, że dopiero dzisiaj to skończyłem :X). Wtedy też dodałem przegrany czas na serwerze, ale dopiero od dziś można sprawdzić kto ile przegrał w /stats.

Piterus bierze sobie urlop, także serwerem teraz głównie ja się będę się zajmował (dobrze się złożyło, bo akurat wróciłem).


EVENT

27 maja, wieczornymi godzinami (ok. 19.00) odbędzie się event na... Liberty Unleashed. Jednak nie będzie on na LU-DM, a na serwerze stworzonym przez [LCK]Stoku, coś na wzór A/D. Wersja LU, na której będziemy grać to 0.1.0.16 (nie pomyl z najnowszą, dlatego ściągnij stąd!). Gdyby ktoś miał problem z instalacją, wystarczy napisać do mnie albo Xenona, postaramy się pomóc. Liczymy na duża frekwencję!

IP serwera na LU - 91.239.67.154:2301

[Obrazek: 560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png]


Krótko może, ale na tą chwilę nie będę więcej pisał, napisze po evencie "większego njusa".

//rww

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-25-2018, 11:56 PM,
Post: #2
RE: Aktualizacja VC-DM / Event na Liberty Unleashed
Lipa troche że akurat 27 maja wypadł ten event no cóż od razu napiszę że raczej mnie nie będzie, ponieważ komunie kuzyna będę miał no i ten....

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości