Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
eXe^ | Q&A
06-12-2018, 02:54 PM,
Post: #1
Video  eXe^ | Q&A
[Obrazek: QA-1024x587.png]

Witam wszystkich graczy, wciąż związanych z LUDM Team!
Moja osoba już od dłuższego czasu jest 'poza' tą społecznością, co związane jest głównie z moim życiem prywatnym. Nie chciałbym jednak całkowicie się od niej odizolować, dlatego powstał ten temat. Mam nadzieje, że będę mógł odpowiedzieć na jakieś wasze, ewentualne pytania, bądź nawiąże z wami jakąś ciekawą dyskusję :D

@Up: Obecnie jestem za granicą i niestety nie mam tu dostępu do stałego internetu, dlatego jadę na pakietach z Plusa, które pożerają nie małą cześć pieniędzy, przez co jestem bardzo ograniczony pod kątem korzystania z internetu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-12-2018, 03:39 PM,
Post: #2
RE: eXe^ | Q&A
Co sądzisz o Penxie w Step Records?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-12-2018, 04:55 PM,
Post: #3
RE: eXe^ | Q&A
Hej, siemasz, jak leci? Miło cię tu widzieć :P

Wiem, że jesteś trochę poza teraz, ale grasz w coś jeszcze albo można cię gdzieś złapać? Jakiś haxball, Fifa czy coś? :D

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-12-2018, 08:58 PM,
Post: #4
RE: eXe^ | Q&A
(06-12-2018, 03:39 PM)Cement napisał(a):  Co sądzisz o Penxie w Step Records?

Nie byłem zadowolony z tej decyzji. Jestem jednak w stanie to zrozumieć. To normalne, że raperzy w taki czy inny sposób chcą by ich twórczość opłacała im rachunki.
Penx nie jest już częścią Patokalipsy, która zawsze stawiała na Underground. Wyszedł 'przed szereg', miał własną wizję i chwała mu za to. Identyfikuje się z Patokalipsą od 2012 poprzez słuchanie, kupowanie płyt i ubrań czy też okazyjne jeżdżenie na koncerty i kibicuje temu rudemu skurwielowi, dlatego w dalszym ciągu będę sprawdzał jego twórczość. I z pewnością będzie leciał props dopóki nie będę słyszał w jego tekstach populistycznych haseł, bo nie ważne gdzie to leci, ważne czym to jest...


Cytat:Hej, siemasz, jak leci? Miło cię tu widzieć :P

Wiem, że jesteś trochę poza teraz, ale grasz w coś jeszcze albo można cię gdzieś złapać? Jakiś haxball, Fifa czy coś? :D

Siema, u mnie wszystko w porządku. W zasadzie praca, dom i tak od weekendu do weekendu :D
Obecnie odkąd ponownie jestem za granicą (od końca lutego), jestem bardzo ograniczony pod kątem grania w cokolwiek. Konsola kurzy się w domu, a na laptopie niestety nie mam żadnych gier. Brak stałego neta sprawia też, że nie mogę pograć w Haxa (jedyne w co grałem przed urlopem na lapku). Mam nadzieje, że wszystko uda mi się nadrobić jak tylko przyjadę do Polski na urlop ;).
Dodatkowo też nie mam zbyt wiele chęci do grania. Na konsoli już przed wyjazdem grałem jedynie czasem w FUT 18, 2-3 mecze na tydzień, kiedyś zdecydowanie więcej.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-13-2018, 09:12 AM,
Post: #5
RE: eXe^ | Q&A
Widzę że wiadomość z hasłem dotarła, to dobrze :D

Jakieś wspomienie/nia z VC-MP które najlepiej pamiętasz?

PS. Skasowałem Ci sygnaturkę, link Ci w niej wygasł, a obrazek był wysoki, za wysoki (maks 200px) (w sensie ten obrazek z reklama ifotos ze link wygasl byl za duzy) ;x

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-13-2018, 04:55 PM,
Post: #6
RE: eXe^ | Q&A
Cytat:Jakieś wspomienie/nia z VC-MP które najlepiej pamiętasz?

Bardzo ciężko mi wyróżnić jakieś konkretne. Grałem w to długi okres czasu i mając dobrą pamięć pamiętam wiele wydarzeń, sytuacji, szczegółów z gry.
Myślę, że każdy etap mojej gry w VCMP ma całkiem odmienny klimat. Każdy miał jakieś pozytywy, jeden był bardziej obfity i bardziej dynamiczny od drugiego, ale z każdego jestem w stanie wyciągnąć multum pozytywnych wspomnień. Czy to od treningów w SSF rozgrywanych na różnego rodzaju mapach, przez okres bez klanu w którym także wiele się działo, aż poprzez moro i o wiele późniejszy etap związany z reaktywacją DS.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości