Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drobne zmiany w VC-MP
06-16-2018, 01:46 PM,
Post: #1
Drobne zmiany w VC-MP
Dzisiejszego dnia stało się coś niespotykanego w społeczności VC-MP. Storm wybrał sobie osoby i wysłał im privy z propozycją bycia beta testerem. Po ostatnich tematach na forum VC-MP, było to do przewidzenia, moim zdaniem trochę spóźnione, ale zawsze jakiś krok do przodu, dla wymarłego MP. Już na tą chwilę rangę otrzymali: NewK, Doom_Kill3R, Drake, Sebastian i rww (ten ostatni to wgl zaskoczenie jakieś). Serio, akurat ja się nie spodziewałem, wszystkich powyżej byłem pewny. W sumie to ciesze się, fajnie na forum będzie wyglądał teraz mój post i obok "beta tester" (nie no żartuje) :D Jednak nawet nowi beta testerzy to jednak jakiś malutki, ale dobry krok dla VC-MP (każdy z nich coś miał więcej wspólnego z VC-MP niż tylko granie na stubby). Jednak bardziej oczywiste jest, że potrzeba nowego deva, ktoś kto jest aktywny, ma czas pograć i coś pokodzić. Wkrótce się pewnie okaże, czy zostały podjęte decyzje w tym kierunku. (A jakoś nie wiem, średnio w to wierze, że komuś upublicznią SUPER TAJNY KOD VCMP).

Jako ciekawostka, z Polaków, beta testerami są: NC, Adamale, Yaceq i... rww (głupio mi tu dopisywać swój nick, sami weterani i jakiś chuj z PS, który zaczął dopiero na 0.3).

Wypadało by ruszyć coś z LCS-DM, gdyby serio wypaliło z tym serwerem, może pojawiłby się na zakładce "Official". W końcu serwery beta testerów dostają się do tej zakładki. I w końcu wyróżniłby się serwer na tle Pakistańskich serwerów z wgranym modem na BMW 5MB plik i "GIANT SHARKami" na środku ulicy. Problem jest tylko taki, że potrzebne są i chęci i czas. (Chociaż ostatnio ukończyłem VC prawie na 100%, już tylko misje mi pozostały).

Storm udostępnił niedawno bugtracker z VC-MP. Są tu zamieszczone postępy prac nad multi, poprawione błędy, błędy do poprawienia oraz plany. Piszę o tym, bo jest jedna rzecz, która mnie zastanawia. Po prostu nie widzę tego.

Mowa o tym. Chodzi o zrobienie przeglądarki serwerów w grze, tak jak na MTA. Jakoś nie bardzo mi się widzi ten pomysł, wole jednak klasycznego browsera. Na szczęście są to odległe plany, o ile wgl będą wprowadzone.

Przypominam również, że niedługo odbędzie się event całodobowy organizowany przez Walutę! Więcej na temat eventu znajdziecie tutaj!

//rww

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-16-2018, 08:47 PM,
Post: #2
RE: Drobne zmiany w VC-MP
Również jestem za tym by został klasyczny browser w sumie taka zmiana by nic nie zmieniła poza tym menu niby bardziej łatwiejszym w obsłudze :P

Ogólnie beta tester - gratki rww powodzenia :)

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-16-2018, 11:39 PM,
Post: #3
RE: Drobne zmiany w VC-MP
rww gratuluję!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-17-2018, 03:08 PM,
Post: #4
RE: Drobne zmiany w VC-MP
Bez większego rozpisywania - gratulacje ;) Spory progres zaliczyłeś przez te parę lat, nie ma co. I nie umniejszaj sobie jakoś mocno (chociaż szanuję skromność), bo też Ci zaraz dycha stażu w VC:MP strzeli :P

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-17-2018, 06:33 PM,
Post: #5
RE: Drobne zmiany w VC-MP
Również gratuluję przydzielonej rangi ;)
Co do przeglądarki serwerów in-game a'la MTA, to uważam, że nie byłoby to złym pomysłem. Wszystko zależy od wykonania.

[Obrazek: sign.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-20-2018, 06:44 PM,
Post: #6
RE: Drobne zmiany w VC-MP
Gratulacje rww. Nie rozumiem tylko tonu twojego wpisu, bo trochę jakby sugerujesz, że dostałeś, a ci się nie należy :P . Ja uważam że ci się należało przede wszystkim za LCS-DM. W gronie tosterów najmilej widziane były (są nadal?) osoby, które są kumate i potrafią rozkminiać.

PS. Ja też zaczynałem od 0.3, a konkretnie 0.3z :) .
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości