Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logi.
02-18-2019, 02:08 AM,
Post: #5
RE: Logi.
Ja jestem cały czas zdania, że zarówno ta skarga jak i generalnie cała sytuacja, która ma ostatnio miejsce nie ma sensu i niesie za sobą jedynie straty. Naprawdę nie ma nas aż tak dużo żeby robić spiny o tego typu rzeczy, z resztą liczba samych banów u nas sukcesywnie spada, szczególnie wśród polskich graczy - przypadki można policzyć na palcach jednej ręki i trzeba się naprawdę postarać żeby złapać perma.

Odnośnie powyższego jeszcze mogę jedynie zapewnić, że staram się wykonywać obowiązki admina, właściciela serwera czy jakkolwiek to się nazwie jak umiem, nie pod publikę czy stronniczo, ale według tam jakichś zasad jakie uznaje, no i póki tu jestem i póki mam coś do powiedzenia ich się będę trzymać. Pewnie wiele rzeczy dałoby się zrobić lepiej, nie wiem, wydaje mi się tak czy inaczej, że nie ma tragedii i chyba na dłuższą metę wiele osób to podziela.

------------------

Wrócę do clou problemu, bo serio nie uważam, żeby tu o tę sytuację sprzed 3 tygodni chodziło, doskonale wiemy, że to pretekst. Naprawdę zachęcam do jakiejś refleksji i spojrzenia na niektóre rzeczy trochę szerzej, bez emocji, może pewnej samokrytyki i nie mówię tego wcale ofensywnie. Nie zamierzam ciągnąć tego dalej, zostałeś zbanowany tylko na discordzie, co zrobisz z resztą to już twoja rzecz. Chcesz to się do tego ustosunkujesz, nie to nie. Ja wybacz, ale mam czyste sumienie, nawet mógłbym teraz się nie produkować i wgl olać temat, ale z jakiegoś względu tego nie robię.

Kto chce to może się jeszcze wypowiedzieć, a jak nie to wieczorem czy tam kiedyś temat pójdzie na lock.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Logi. - VerC_Etti - 02-16-2019, 06:32 PM
RE: Logi. - Piterus - 02-16-2019, 07:59 PM
RE: Logi. - Waluta - 02-16-2019, 10:32 PM
RE: Logi. - rww - 02-17-2019, 08:01 PM
RE: Logi. - Piterus - 02-18-2019, 02:08 AM
RE: Logi. - Piterus - 02-18-2019, 11:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości