Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwiecień 2019
04-22-2019, 01:59 AM,
Post: #1
Kwiecień 2019
Nie wiedziałem jak zatytułować, postanowiłem oryginalnie.

2 dni temu nasza społeczność obchodziła mało huczne 5 lat (event się odbędzie, tylko nie teraz). Cieszę się, że to jakoś się rozwinęło. Zauważyłem ostatnio powroty dawniejszych graczy, chociażby na discorda, żeby poczytać i ewentualnie popisać z nami. Jeżeli również chciałbyś dołączyć, kliknij -> https://discord.gg/PFwem6J Każdy mile widziany. Sto lat LU-DM!

Prawdopodobnie, ta strona, a dokładnie przygoda z mybb dobiega końca. Mam pewne plany na wakacje, żeby przerobić stronę pod wordpressa. Może nie dokładnie tak samo, jak strona Stoka i jego serwera na wzór MTA na LU. Jak to wyjdzie, zobaczymy, wydaje mi się, że będzie to jeden z lepszych ruchów, ponieważ ta strona trochę irytuje już, to był zły pomysł, czasem myślę że na starym, daleko odbiegającym od współczesnych standardów EF jakoś to było przejrzyściej.

Jak co kwiecień, Stormeus powrócił, aktualizuje klienta, planuje jedną aktualizację, która nieco może pomóc zagranicznym wejść na LCS-DM, jednak chyba nie mogę nic więcej napisać. Chociaż widziałem na forum, że sam o tym pisał. Na razie z tym są małe problemy, ale pewnie na dniach wyjdzie aktualizacja 04rel007? Po za tym, nic ciekawego chyba na VC-MP się nie dzieje.

Mi za to spodobał się projekt z IV-DM. Mimo że z graczami tam podobnie jak na LU, synchronizacja nie powala, jakoś fajnie mi się tam wszystko robi. Staram się nie popełniać tych samych błędów, które robiłem na poprzednich serwerach. Skryptowanie tam jest w innym języku niż na VC-MP/LU, więc czasami chwile to trwa, zanim ogarnę co jak gdzie. Dzięki kontaktowi z developerem IV-MP, do multi zostało wprowadzone kilka zmian, oczywiście na + dla serwera. Była również mowa o wydaniu oficjalnej aktualizacji, miała być tydzień temu, do tej pory cisza. Ja za to skompletowałem listę sugestii i błędów w jednym temacie, na ich forum i liczę że coś z tego zrobią. Nie ma co się oszukiwać, wiadomo jakie mają podejście do multi, ale jednak fajnie, że wgl chce im się. Bo był moment, że co weekend wydawali poprawki, na moją prośbę w sumie, może już mają mnie dosyć? <bywa>
Sam serwer jest ubierany w podstawy, takie jak rozmieszczanie pojazdów na mapie, rozbudowywanie podstawowych komend, do jakiegokolwiek funkcjonowania serwera. Na serwerze nawet nie ma za specjalnie komend admina (po za zmianą czas i pogody, którą każdy może zmienić, kto zna cmd). Nie było jeszcze sytuacji, żebym potrzebował kogoś kickować. Z kontami, rejestracją itd... się nie spieszę, nie jest to na tą chwilę najważniejsza rzecz, która trzeba wykonać. Jak skrypt będzie już dobrze siedział, to przynajmniej będę miał pewność że do kont nie wpadną jakieś dziwne, testowe wartości, tylko wszystko będzie działać prawidłowo. Btw. dzisiaj na serwerze grało 7 graczy (ja wiem, powalająca liczba, ale tam to nie jest tak mało), na dodatek każdy walczył ze sobą. Zostałem również oskarżony o haxy, a ja tylko strzelam przed gracza...

Jeżeli ktoś byłby chętny zagrać, potrzebne jest GTA:EFLC i multi (oraz przynajmniej windows 7, bo nowy vc++).





Ps. dawno nic tu nie pisałem.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Kwiecień 2019 - rww - 04-22-2019, 01:59 AM
RE: Kwiecień 2019 - Genesis - 04-25-2019, 11:00 PM
RE: Kwiecień 2019 - xNCx - 04-26-2019, 01:25 PM
RE: Kwiecień 2019 - Piterus - 04-26-2019, 01:36 PM
RE: Kwiecień 2019 - morowacek - 05-03-2019, 11:38 PM
RE: Kwiecień 2019 - xNCx - 05-10-2019, 08:34 PM
RE: Kwiecień 2019 - Piterus - 05-10-2019, 10:50 PM
RE: Kwiecień 2019 - Stoku - 05-11-2019, 02:18 AM
RE: Kwiecień 2019 - morowacek - 05-11-2019, 10:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości