Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tenis Cup'19
05-26-2019, 11:21 PM,
Post: #1
Tenis Cup'19
Tenis Cup: jest to pierwsza edycja organizowana w naszej społeczności, która jest wzorowana na tenisie ziemnym z tą różnicą że w naszym przypadku nie będziemy korzystać z rakietki ani zielonej piłeczki.
Już kilka miesięcy temu miałem w planach coś zrobić konkretnego ku temu wydarzeniu lecz jednak straciłem do tego wenę i na zapowiedzi się skończyło. Na ten moment postanowiłem wznowić swój plan działania i coś z tym wreszcie zrobić, a tak właściwie przechodząc do sedna:

•Zapisy są otwarte od dnia dzisiejszego do 1.06.19

•Turniej rozpocznie się 2.06.19

•Turniej zakończy się 30.06.19

•Wszelkie tabele, oraz regulaminy pojawią się wraz z datą końcową zapisy.

•Zostanie stworzona faza grupowa czyli grupa A i B w zależności od frekwencji może być ich więcej. Z każdej grupy wychodzą tylko pierwsze trzy miejsca, które awansują do grupy C która rozstrzygnie cały turniej (Jak wspomniałem zdanie wyżej w zależności od frekwencji może ulec to zmianie, ale informacja ta zapewne będzie zamieszczona w regulaminie turnieju.).

•Wydarzenie odbędzie się na serwerze VC-DM

•Poniżej znajduje się filmik który jest małym samouczkiem.




[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-29-2019, 05:28 PM,
Post: #2
RE: Tenis Cup'19
Ja jestem chetny

[Obrazek: 10526065_citroen_bx_19_16v_by_aconnoll-d...25x299.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-01-2019, 11:30 AM,
Post: #3
RE: Tenis Cup'19
Nie umiem, ale zagram :D

[Obrazek: 350x20_FFFFFF_FFFFFF_000000_000000.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-02-2019, 03:20 PM,
Post: #4
RE: Tenis Cup'19
Turniej zawieszony z powodu zbyt małej ilości uczestników!

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-03-2019, 10:28 AM,
Post: #5
RE: Tenis Cup'19
Trochę pechowo z tym turniejem, może się uda w bardziej sprzyjających okolicznościach, bo czerwiec to dla wielu trudny okres na bardziej regularne przedsięwzięcia.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości