Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja 
Ocena wątku:
 • 0 głosów - średnia: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Moc eventów na koniec lipca!
07-31-2015, 12:37 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-31-2015, 12:44 AM przez Genesis.)
Post: #1
Moc eventów na koniec lipca!
[Obrazek: F4PMEOK.png]

Witajcie, nasi znakomici gracze LU-DM. Dzisiejszego wieczoru (tj. 30 lipca) aura wyjątkowo dopisała na naszym serwerze, dzięki czemu mogliśmy obserwować galaktyczne zjawiska dotąd rzadziej spotykane, a przecież tak ukochane przez graczy - EVENTY!
O godzinie 21:00 rozpoczęliśmy naszą moc atrakcji. Na pierwszy ogień: Bieg po kasę. Sport ów polegał na przebyciu piechotą (biegiem) dystansu od wyznaczonego startu do mety. Gracze zgłoszeni do eventu zostali ustawieni przez organizatorów na linii otwierającej tunel Porter w Portland, zaś ich celem był prawy wylot tunelu przy lotnisku w Shoreside Vale. Co ciekawe, startujących uczestników było aż 8! Bieg jednak zdołała ukończyć tylko najlepsza piątka. Pozostali zabłądzili w tunelu (udali się pomimo blokady policyjnych radiowozów drogą do Wichita Gardens) lub zostali zdyskwalifikowani za niestosowne, umyślne zachowanie. Zwycięzca zainkasował okrągłe $40 000, zaś łączna pula nagród w Biegu po kasę wyniosła $82 500! Zwycięzca jest wprawdzie tylko jeden, ale uważam subiektywnie, że brawa za udział należą się każdemu! I tak oto bieg po kasę ukończyli odpowiednio:

 1. [KS]_KrychaPL - [$40 000]
 2. =DS=RwwpL. - [$20 000]
 3. KozaChe - [$10 000]
  - - -
 4. =DS=KarnyBanan - [$7 500]
 5. =DS=Szachu - [$5 000]
Nie oglądając się za siebie przeszliśmy do drugiego etapu eventu, czyli Poszukiwania auta-znajdźki. Rozpisywanie się na ten temat mija się z delikatnie ujmując z celem, gdyż samo poszukiwanie trwało krócej niż przygotowanie tego wydarzenia. Ekspresowo pojazd Corpse odszukał =DS=KarnyBanan, zgarniając tym samym $25 000 nagrody. Gratulacje!

Na nieco dłużej na serwerze zadomowił się konkurs pt. Gonitwa. Zainspirowany eventami organizowanymi przez aktualnych ownerów w dawnych czasach zdecydowałem przenieść graczy na lotnisko, rozdać im Colty i postawić im jasny cel - zastrzelić uciekającego. Zadanie nie było proste, ponieważ w walce liczyło się aż siedmiu graczy! Zabójca uciekającego gdzie pieprz rośnie Genesisa zabierał ze sobą do domu $40 000, zaś podejścia były 3. Najpierw, dosłownie BŁYSKAWICZNIE ze sprawą rozprawił się Partan. Drugie podejście trwało znacznie dłużej, dopiero po iście morderczej gonitwie ostatnia kula z napisem "Fox" przebiła Genesisa. W ostatniej próbie najszybszy w zabijaniu okazał się być KarnyBanan. Łączna pula nagród w zabawie Gonitwa wyniosła $120 000!

Czwartym, zarazem ostatnim eventem było strzelanie z dachu do uciekającego przed kulami po parkingu w Newport celu przy pomocy AK oraz Karabinu Snajperskiego. W tej rozgrywce uczestniczyło aż 7 graczy, więc zawody przeprowadzono w systemie pucharowym, zaczynając od ćwierćfinałów (KarnyBanan został rozstawiony jako półfinalista dzięki zadowalającym wynikom w poprzednich eventach). Udział w tym evencie był wyjątkowo ważny dla wielu graczy, ponieważ stawką było $100 000! Natomiast łączna pula nagród w tym evencie wyniosła $360 000!!! Zawody przebiegły pomyślnie dzięki pomocy pozostałych administratorów, oto zaś rezultaty tego czwartego, zarazem najdłuższego eventu dzisiejszego wieczoru:

ĆWIERĆFINAŁY
[KS]_KrychaPL 0 : 1 Partan
=DS=Fox 1 : 0 =DS=Szachu
[KS]Kupcio12PL 1 : 0 =DS=Cement
=DS=KarnyBanan rozstawiony w półfinale

PÓŁFINAŁY
=DS=KarnyBanan 0 : 1 Partan
=DS=Fox 1: 0 [KS]Kupcio12PL

MECZ O 3 MIEJSCE
=DS=KarnyBanan 1 : 0 [KS]Kupcio12PL

FINAŁ
=DS=Fox 1 : 0 Partan

Oto natomiast podział nagród wśród uczestników:

 1. =DS=Fox - [$100 000]
 2. Partan - [$80 000]
 3. =DS=KarnyBanan - [$60 000]
  - - -
 4. [KS]Kupcio12PL - [$40 000]
 5. =DS=Szachu; =DS=Cement, [KS]_KrychaPL - [$20 000]


W imieniu swoim i administracji dziękuję za obecność i zaangażowanie. Na koniec jeszcze dodam, że serię eventów niejako zamknął Fox, kupnem jednego z renomowanych domów w Liberty City - posiadłości dona Salvatora. Urządzono tam "bibę", po czym gracze rozeszli się do łóżek. Godne podkreślenia jest to, że łączna pula nagród we wszystkich dzisiejszych eventach wyniosła: $587 500!!! A oto screeny z tego wydarzenia:

Bieg po kasę - Gotowi?
Bieg po kasę - i poszlii!
Bieg po kasę - czego się nie robi dla skrótów?
Bieg po kasę - wykończenie!
Podczas trwania eventów Genesis przepisał tysięczny kod!
Gonitwa - Narada
Gonitwa - Ostatnie przymiarki
Polowanie z dachu - Obserwacja parkingu, na którym będzie uciekał admin
Polowanie z dachu - Siekiery latają!!
Polowanie z dachu - pokrętne nogi Genesisa.
Polowanie z dachu - Grad amunicji podczas eventu!
Polowanie z dachu - Celność i wytrwałość czynią mistrza!
Polowanie z dachu - Zaraz się zacznie!
Polowanie z dachu - Wyrównana walka w finale!
Relaks u Foxa - Pełna kultura.

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości