Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[LU/VC] Anty spam/flood?
08-09-2015, 12:09 PM,
Post: #1
Question  [LU/VC] Anty spam/flood?
Witajcie, znowu mam propozycję, poprzednia trochę poczeka na realizacje (nie lubię robić GUI na LU). Po raz kolejny macie 3 opcje do wybrania. Ankieta dotyczy również serwera VC-DM.

  1. Nie dodajemy anty spamu, gracze nadal mogą spamować jak chcą.
  2. Przywracamy poprzedni anty spam, który z każdym mutem, dodawało dodatkowe 15sek, a maksymalna wartość, to 2 minuty.
  3. Przywracamy poprzedni anty spam, lecz za każdym razem daje mute na 15 lub 30sek (ile będzie, to już ja zadecyduje).

Ja jestem za 3.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2015, 12:16 PM,
Post: #2
RE: [LU] Anty spam/flood?
2 albo 3, raczej na 1 nikt nie zagłosuje, więc powinny być tylko te 2 kolejne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2015, 12:18 PM,
Post: #3
RE: [LU] Anty spam/flood?
trójeczka :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2015, 12:22 PM,
Post: #4
RE: [LU] Anty spam/flood?
Numer trzy. :)

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2015, 12:43 PM,
Post: #5
RE: [LU/VC] Anty spam/flood?
Opcja druga z mnożeniem każdego kolejnego czasu mute x2.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2015, 12:48 PM,
Post: #6
RE: [LU/VC] Anty spam/flood?
Opcja 2, lub 3. Jednak z tego co pamiętam taki system nie do końca się sprawdzał bo często mutował graczy, którzy po prostu pisali dużo, co uznawane było za spam/flood. Wiadomo, że na LU ilość znaków w linijke to cały chuj (porównując np do SAMP), a gdy jest np mała ilość graczy na serwerze, bądź ktoś, komuś, coś tłumaczy to dostaje mute z miejsca jak to miało miejsce w przeszłości.
No ale lepiej mieć jakikolwiek system niż go nie mieć.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2015, 12:55 PM,
Post: #7
RE: [LU/VC] Anty spam/flood?
Poczekam jeszcze na kilka głosów. Bo jest opcja 2 vs 3

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2015, 01:57 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2015, 02:41 PM przez Fox.)
Post: #8
RE: [LU/VC] Anty spam/flood?
Ja bym wolał taką opcję:

Po wpisaniu wiadomości musimy odczekać 1/0,5 sekundy żeby móc napisać kolejną

@down

No to w takim razie opcja numer 3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2015, 02:21 PM,
Post: #9
RE: [LU/VC] Anty spam/flood?
Miała to być 4 opcja, ale nadal będzie można spamować. Odpada.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2015, 10:23 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2015, 10:31 PM przez Cement.)
Post: #10
RE: [LU/VC] Anty spam/flood?
Osobiście wybrałbym opcję nr 2, mianowicie z tego względu, gdyż te 15 lub 30 sek. może czasem nie wystarczyć dla upierdliwych graczy żyjących żądzą spamu ( takich jak ja czasami, nie oszukuję się, lubię czasem pobłaznować :D). Wiadomo, niestety może zdarzyć się pech, kogoś uciszy na chwilę, ale to chyba nie jest wielka tragedia. Musi być coś gorsze, by coś inne było lepsze.

(08-09-2015, 12:48 PM)eXe^ napisał(a):  Opcja 2, lub 3. Jednak z tego co pamiętam taki system nie do końca się sprawdzał bo często mutował graczy, którzy po prostu pisali dużo, co uznawane było za spam/flood. Wiadomo, że na LU ilość znaków w linijke to cały chuj (porównując np do SAMP), a gdy jest np mała ilość graczy na serwerze, bądź ktoś, komuś, coś tłumaczy to dostaje mute z miejsca jak to miało miejsce w przeszłości.

Jeżeli chodzi o "tłumacznie coś komuś", to najczęściej robią to admini, którzy ( gdy jest to wyjątkowo ważne) mogą się odmutować w razie "W", więc luz :P. Raczej gracz wytrzyma te parę sekund, a i będzie to dobra lekcja korzystania z synonimów. Większość mute, co ja przynajmniej zauważyłem, dostają Ci, co np. na koniec KAŻDEJ swojej wypowiedzi na chacie wstawiają bezsensowne "xD". Chyba idzie się obejść bez tego.
      Zawsze, zamiast pisać do drugiego na głównym chacie lub na PM na serwerze np. czy chce GG Popka, bo znalazł na FB ( takie wypowiedzi
już widziałem, może nie na LU/VC-DM), można to pisać właśnie na GG lub FB, na prywatnym czacie, przecież od tego to jest. Takie jest moje zdanie, którym chciałbym się podzielić, oczywiście nie podważam Waszej argumentacji.
      Serdecznie pozdrawiam.
Cement
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości